המשתתף ב'האח הגדול' מתמודד לנשיאות המדינה

בני גולדשטיין (36) מ'האח הגדול' תוכנית ראליטי מצליחה- לא מפחד מכישלון נוסף. למרות שנכשל במירוץ לכנסת ולראשות עיריית אשקלון, מחליט גולדשטיין לרוץ ולהתמודד על התפקיד הרם- תחזיקו טוב- לנשיאות המדינה.

נכון לעכשיו, אין לו ולו חתימה של חבר כנסת אחד, את מה שהוא חייב על פי חוק כדי שיוכל להתמודד על התפקיד, אך את גולדשטיין זה לא מרתיע והוא מסביר את חוסר התמיכה כחוסר רצון להיחשף. גולדשטיין מתחרה בשמות גדולים ומכובדים כמו השר סילבן שלום, ח"כ רובי ריבלין ושמות רבים מוכרים נוספים, אך נראה כי אותו זה לא מרתיע.

גולדשטיין משווה את נשיאות המדינה להתמודדות בתוכנית 'האח הגדול' לטענתו "אני יודע שבהתחלה כולם יצחקו עליי", סיפר גולדשטיין למאקו "אבל אם הם יחשבו באמת, אני יכול להתאים, התמודדתי ב'האח הגדול', הייתי מאוד אהוב שם".

כדי להתמודד במירוץ לנשיאות דרוש לו על פי חוק, חתימות של חברי כנסת התומכים במועמדותו, אך אין לו עדיין, מדאיג אותו? לא בהכרח "חברי הכנסת שהביעו התעניינות לא רוצים להיחשף כרגע", הוא מעדכן "הם רוצים לראות את התגובות של האנשים בחוץ ואז לצאת עם זה. תמיכה לא חסרה לי".

לפי דבריו ב'מאקו' הריצה שלו נובעת בגלל המתמודדים הקשישים שנמצאים במירוץ ובגלל האנגלית הרהוטה שבפיו: "הסיבה לריצה באמת היא כי כשאני מסתכל על המתמודדים היום, כולם מעל גיל 70 עם שיער לבן. אני אומר לעצמי למה אי אפשר מישהו צעיר נמרץ ודינמי שיהיה נשיא מדינה? אני דובר אנגלית רהוטה ורואה את עצמי עושה את העבודה פי שתיים יותר טוב".

גולדשטיין בקי בעבודת הנשיא ובתוכן תפקידו: "נפגש עם מדינות אחרות, עם חברות גדולות כמו גוגל, מייקרוסופט ופייסבוק ומשכנע אותן לפתוח עסקים פה במדינה". הוא מוסיף בהבנה "תפקידו של הנשיא לגייס מיליארדים לטובת המדינה ובזה אני אהיה יותר טוב מכולם".

את נשיא המדינה הנוכחי מר שמעון פרס, הוא דווקא מעריך: "לפרס אני יכולה להצדיע, פרס עשה עבודה מדהימה כל השנים האלה. גם לצבא, אבל הוא כבר מבוגר".

לסיכום בני גולדשטיין- אולי הנשיא הבא- אומר "אל תשכח שזה לא משהו מוזר, אני כבר מעורב בפוליטיקה. רצתי לכנסת במפלגת הכלכלה. אני אהוב על אנשים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כמה מצביעים היה לו במפלגת הכלכלה???????

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב