"המתווה החדש הוא שקר ובלוף להטעות על הציבור"

לאור פרסומים הבוקר על מתווה כותל חדש המתגבש כדי לטרפד כביכול את המתווה הקיים, כאשר גם במתווה זה יועבר הכותל הדרומי לידי הרפורמים בניהול גוף ממשלתי אך בשליטתם של הרפורמים שיחוללו במקום כרצונם, התבטא בכאב הגאון רבי ציון בוארון מגדולי הפוסקים הספרדיים ואומר כי "המתווה החדש הוא שקר ובלוף וכסות עיניים כדי להטעות על הציבור" לדעתו אין בכך שום בשורה וכי "יש להילחם על מסירת כל מטר מהכותל המקודש ביותר. קודש הקדשים, לא שייך בזה שום מתווה". {הגר"צ בוארון תוקף בחריפות}

לאור פרסומים הבוקר על מתווה כותל חדש המתגבש כדי לטרפד כביכול את המתווה הקיים, כאשר גם במתווה זה יועבר הכותל הדרומי לידי הרפורמים בניהול גוף ממשלתי אך בשליטתם של הרפורמים שיחוללו במקום כרצונם, התבטא בכאב הגאון רבי ציון בוארון מגדולי הפוסקים הספרדיים ואומר כי "המתווה החדש הוא שקר ובלוף וכסות עיניים כדי להטעות על הציבור" לדעתו אין בכך שום בשורה וכי "יש להילחם על מסירת כל מטר מהכותל המקודש ביותר. קודש הקדשים, לא שייך בזה שום מתווה".

הגר"צ בוארון הוסיף "אם כל כך בקלות הם עושים מתווה כזה 'טוב' – בוודאי שזה גרוע מאוד, ואין בזה שום ספק. הכול שקר ובלוף וכסות עיניים. מנסים להשתיק את הציבור, זה לא יצליח, לא תינתן שום אחיזה לתנועה ההרסנית ביותר לישראל במקום הקדוש ביותר"

הרב בוארון אף אמר כי מאבק זה אינו מאבק של הציבור הדתי בלבד, לדבריו "אנו כואבים את כאבם של כל מליוני יהודים, גם כאלו הנחשבים לחילוניים בכל קצווי תבל, אילו היו יודעים איזה חורבן חוללו הרפורמים בגולה היינו מתקוממים מולם שלא ינסו להעתיק חלילה את החורבן לישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.