המתלוננות מגיבות: "חסידיו כמו פלוגה נאצית בברלין"

לאחר שדב אייכלר פרסם טור בזכות חסידי הרב ברלנד, המתלוננות לא נותרו חייבות ומגיבות ל'אקטואליק' בטור תגובה זועם במיוחד

לאחר שדב אייכלר פרסם טור בזכות חסידי הרב ברלנד, המתלוננות לא נותרו חייבות ומגיבות ל'אקטואליק' בטור תגובה זועם במיוחד:

שיא הצביעות שבעולם זה לחיות כמו גנגסטר. להכות מכות רצח את כל מי שמנסה להתקרב או להיכנס לבית בלי פדיון של 1,000 דולר, לחיות חיי שחיתות והוללות עם דירת 8 חדרים עם מקווה פרטי ברחוב החומה השלישית בירושלים פנטהוז 10 חדרים בטבריה. דירת 8 חדרים בביתר עילית, טיסות במחלקת עסקים לארה"ב.

לכל הנכדים והמקורבים יש דירות בבירה, ואחר כל זה עוד להציג את עצמו כצדיק הדור העטוף בטלית 24 שעות ביממה, ובכך לעשוק מחסידיו התמימים מאות אלפים ומיליוני שקלים לפדיונות.

וגולת הכותרת של כל המשחק ההזוי הזה: גם לפגוע פגיעות קשות בטהרתן של נשמות כשרות וצדיקות ולהרוס להם את החיים. ואחרי כל זה, אחרי שובל ארוך של דם ודמעות שהבן אדם הזה הותיר אחריו הוא חובש את מסכת הקוזק הנגזל ובוכה תחת הכותרת: "רחמו עליי, אני פליט כמו כולם! למה עושים לי את זה"?

ה"פליט" הזה, ועשרות ה"פליטים" האחרים שהקיפו אותו עם שירי "אור זרוע לצדיק" כמו פלוגה נאצית שועטת בברלין (ואם תגידו שאנחנו עושים "זילות" מהשואה ומהיטלר, כדאי לכם לעשות קצת שיעורי בית אצל המאות שעזבו אותו במשך עשרות השנים). זה בן אדם שאין לו שום בעיה לנשל אותך מכל מה שיש לך כשאתה אצלו, ולרצוח אותך כפשוטו אם הוא חושש שתעזוב אותו ותספר בחוץ מה קורה. ברוך ה' שהמצב השתנה היום והפחד ירד.

הם הגיעו לאומן לא בשביל שום דבר, הם הגיעו רק בשביל להפגין נוכחות כוחנית, להכריז: אנחנו לא רק קיימים אלא גם בועטים, ובכל הכוח בכל מי שיעיז לעמוד לנו בדרך ולהציג מולנו מראה."

"הרב" ברלנד הפך את הקלויז באומן לקרקס ולג'ונגל. הוא הביא את אלפי המתפללים בקלויז כמעט עד לגבול האל-חזור של מרחץ דמים. בגללו המניין הקדוש ומאוחד הזה התפרק לראשונה כשאלפים עוזבים אותו בהתרסה ומקבלים את השיעור הטוב ביותר בסוגיית "הרב ברלנד": בריון שמתעטף בטלית, מופרע מטורף שמציג את עצמו כצדיק יסוד עולם.

אין דבר אחראי יותר ומוסרי יותר כמו לדאוג לעצור את המטורף הזה בנתב"ג ולא לאפשר לו להגיע למקבץ כל כך רגיש ונפיץ כמו התקהלות של רבבות, ביניהם כל כך הרבה שרק "הרב" ברלנד הוא זה שהפך אותם מאנשים מבוססים ויציבים, רוחנית ונפשית, ל"פליטים" אומללים נפלטי מסגרות ולערוך שם את הצגת "צדיק הדור" עם הטלית הברלנדית המיתולוגית. להתעקש להגיע לבית כנסת שמונה אלפי מתפללים ששום מחלוקת פנימית בדעות ושיטות, כפי שקיים תמיד בכל מקום ובכל זמן, לא הצליחה לפלג ולפצל אותם, ולהפוך אלפים מהם ל"פליטים" כפי שאכן קרה. אין דבר מוסרי ואחראי יותר, אין דבר חינוכי יותר, מלקחת עבריין סדרתי מורשע בעבירות חמורות שבחמורות ולא לאפשר לו לנסות ולהלבין את שמו, במשחקי ראווה צדיקיים, רק בשביל להכין עוד ועוד קרבנות ליום שאחרי השחרור הקרוב ולהפוך עוד ועוד משפחות לבתי חרושת ל"פליטים". שנה טובה, עם הרבה דעת והסתכלות נכונה על מה שקורה.

***********

יודגש, הדברים נשלחו על ידי מייל בשם המתלוננות, ייתכן כי מדובר במתנגדיו של הרב ברלנד, למערכת אין קשר או אחריות לדברים שנכתבו על דעת הכותב או הכותבות.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל הכבוד למתלוננות שקרעו את מסך השקר מפרצופו של ברלנד האנס המקצועי המתוחכם! די לפדופילים המתחפשים לצדיקים! אסור לתת להם שום במה מכובדת!

  אני מכירה נפגעות של האנס הזוועתי הזה מקרוב, זו לא בדחיה, זה עצוב מאד. תפסיקו ליחצן אותו, הוא מתעתע ומסוכן, מקווה מאד שימשיך עם ה"מצוות" שלו, ימשיך להעלות בנות ל"עולם האצילות" ויחזור מהר ל"עולם שמאחורי סורג ובריח" במעשיהו או בצלמון. איך אתם לא מתביישים להעלות טור מגמתי כזה של אייכלר? האם באמת אין סוף לצביעות?

  אורית לוי |
  הגב
 2. לפחות תכתבו את האמת שיום טוב חשין כתב את הטור ולא המתלוננות

  אחרי כל העשרות אלפי דולרים שיופ טוב לקח מהרב ברלנד ביחד עם כל המשפחה שלו כל השנים וגם הוא קנה דירה. אבל טוב שהקצין והלך לנאצים שתבינו איזה הזוי הוא

  יהודה דגן הפודל |
  הגב