המתנדבים המסורים זכו לשבת במלון כינר – תמונות

ארגון מד"א והצלה פ"ת ערכו שבת שבו התאחדו המתנדבים לשבת גיבוש במלון 'כינר' לגדות הכינרת שנערכה מטעם מד"א והצלה פתח תקווה.

וזאת לאור המטלות השוחקות עד מאד של כונני מד"א ומתנדבי ההצלה, החליטו ראשי מד"א והצלה פתח תקווה לקיים שבת גיבוש למתנדבים העושים לילות כימים למען הצלת חיי אדם.

עשרות כוננים הצפינו לדרום רמת הגולן והשתתפו בשבת במלון הנופש כינר.
בחדרים המפוארים ציפו למתנדבים ובני משפחותיהם חבילות שי ובהם ערכה מיוחדת לנשות המתנדבים ומארז משחקים מפואר לילדים.

על הצד האומנותי הופקד הרב רפי מנת שהפליא במהלך הסעודות בשירה וזמירות לכבוד השבת.

ביום שישי, עוד טרם פרשה השבת את כנפיה זכו המתנדבים לקבל תעודות הוקרה מנציגיה הבכירים של מגן דוד אדום אשר הגיעו להודות למתנדבים על מסירותם הרבה.

השבת הזאת נתנה את האפשרות לשבות בצל בני משפחתם וחבריהם ולהתגבש יחדיו לקראת המשך התנדבותם בסיוע להצלת חיי אדם, מעשה אותו הם עושים יום יום.
עם צאת השבת הודו המתנדבים נרגשות לישראל גודלבסקי יו"ר הצלה פתח תקווה, על מסירותו הרבה להוצאת שבת הגיבוש מן הכוח אל הפועל.

מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין: "המסירות הרבה של המתנדבים והכוננים ידועה ומוערכת עד מאד. הם עוזבים את בני משפחתם בקור ובחום כדי להציל נפשות, ויש חשיבות רבה בגיבוש שנעשה. הדבר אף מעיד על הערכת מד"א לפעילותם השוחקת".

יו"ר הצלה פתח תקווה ישראל גודלבסקי: "הפעילות של המתנדבים לאורך כל ימות השנה אינה ניתנת לשיעור ולכן השבת איננה פרס, אלא נועדה לסמל במעט את כמות ההערכה העצומה שלנו למתנדבים ולבני משפחתם המעניקים להם את הכוחות והתמיכה החשובה. גיבוש המתנדבים מאפשר לנו לגבש את משפחת מתנדבי הצלה פתח תקווה ולאגור כוחות לקראת המשך הפעילות".

צילום: קובי חריטן

IMG_0439

IMG_0723

DSC_8432

IMG_0176

IMG_0261

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.