דנון לאו"ם: "גברנו גם על אנטיוכוס" (וידאו)

שגריר ישראל באו"ם דני דנון נשא נאום נוקב נגד מנהיגי המעצמות שהצביעו נגד ישראל במליאת האו"ם. אחד הנאומים החדים והברורים שמטיח את כל האמת בפרצוף הצבוע של האו"ם. צפו {עם התנ"ך בידו}

שגריר ישראל באו"ם דני דנון נשא נאום נוקב נגד מנהיגי המעצמות שהצביעו נגד ישראל במליאת האו"ם. אחד הנאומים החדים והברורים שמטיח את כל האמת בפרצוף הצבוע של האו"ם

דנון אמר, "בזמן ההצבעה במועצת הביטחון, דווקא מול האטימות של אלה שחושבים שניתן לשנות את העובדות וההיסטוריה באמצעות החלטות חלולות, משמעות האמונה בצדקת דרכנו הייתה עבורי ברורה מתמיד. דווקא שם, באולם שלם שיוצא נגדנו, בלט סיפורו של העם היהודי, של מעטים מול רבים.

ובחג הזה, סיפור המכבים מול היוונים, מקבל משמעות חזקה מתמיד, נחשוב במהלך החג על גבורת המכבים ונזכור שעם ישראל גבר תמיד על כל מי שביקשו לפגוע בו.
אתם מוזמנים לצפות בדברים שאמרתי במועצת הביטחון.

צפו בנאום

בזמן ההצבעה במועצת הביטחון, דווקא מול האטימות של אלה שחושבים שניתן לשנות את העובדות וההיסטוריה באמצעות החלטות חלולות, משמעות האמונה בצדקת דרכנו הייתה עבורי ברורה מתמיד. דווקא שם, באולם שלם שיוצא נגדנו, בלט סיפורו של העם היהודי, של מעטים מול רבים. ובחג הזה, סיפור המכבים מול היוונים, מקבל משמעות חזקה מתמיד, נחשוב במהלך החג על גבורת המכבים ונזכור שעם ישראל גבר תמיד על כל מי שביקשו לפגוע בו. אתם מוזמנים לצפות בדברים שאמרתי במועצת הביטחון. חג חנוכה שמח לכל בית ישראל!

פורסם על ידי ‏Danny Danon – דני דנון‏ ב- יום ראשון, 25 בדצמבר 2016

דנון תקף, "ההחלטה שאושרה במועצת הביטחון היא החלטה מבישה וכתם שחור על המועצה והאו״ם כולו.

לא מועצת הביטחון ולא אונסק"ו יצליחו לשכתב את ההיסטוריה ולנתק את הקשר בין עם ישראל לארץ ישראל. המאמצים הפלסטינים לפגוע בישראל דרך האו"ם לא יועילו, הפלסטינים לא ישיגו דבר עד שיעצרו את ההסתה והטרור ויחזרו למשא ומתן ישיר עם ישראל.

ושלח אצבע מאשימה לאובמה וארה"ב, "היה מצופה מידידתה הגדולה ביותר של ישראל לפעול על פי מדיניותה ארוכת השנים ולהטיל וטו על ההחלטה החד צדדית הזאת. אין ספק שחילופי הממשל בארה״ב יביאו עימם עידן חדש".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חחח הקב"ה צוחק עלינו מר דני דנון. במקרה הזה שני הכיוונים יוונים גם המדינה המתיימרת להיות יהודית וגם הם שזה פשיטא עליהם

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב