הנגבי איכזב את דרעי: "הבחירות יתקיימו במועדן"

השר צחי הנגבי שקיבל מדרעי את הסמכויות בעניין הבחירות – הודיע כי הבחירות באלעד יתקיימו במועדן. עתה נראה כי שס ודגל התורה יגישו את החלטתם לבגצ עד ליום ראשון

לאחר אין ספור דיונים והשערות – השר צחי הנגבי שקיבל מדרעי את הסמכויות לגבי דחיית הבחירות הודיע לפני זמן קצר כי הבחירות באלעד יתקיימו במועדן. עתה נראה כי שס ודגל התורה יגישו את החלטתם לבגצ עד ליום ראשון מה שיאפשר להם להמשיך עם "קמפיין הנרדף" בניסיון לסחוף עוד קולות.

מתוך הנימוקים של השר הנגבי: ״השאלה המהותית שנדרשתי לבדוק זה האם האירוע שהותיר תושבים רבים מתוסכלים מפסילת המועמד העדיף עליהם, עולה כדי ״נסיבות מיוחדות״. עם כל ההבנה לתושבים אינני יכול לקבוע כי ניתן להחיל על העיר את ההגדרה״.

מוקדם יותר, בג"צ דחה את עתירת שס ודגל התורה בנושא הבחירות באלעד, והורה לצדדים להמתין להחלטתו של השר צחי הנגבי, שצפוי להחליט בשעה הקרובה כיצד הוא נוהג.

כזכור, מפלגות שס ודגל התורה ביקשו מבג"צ שיכפה על השר הנגבי לדחות את הבחירות, אך בגלל שהשר עוד לא הכריע, החליטו בבג"צ להמתין להחלטתו ולכן דחו את העתירה.

כעת בשס ודגל התורה ממתינים לראות מה יעשה השר צחי הנגבי, ואם לא יחלחט לשביעות רצונם יםנו שוב לבגצ.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ברוך השם - אריה דרעי - הרב הגאון יענקושי - משה גפני לא הצליחו. רבינו סיפר שהיה בכנס של אנשי דגל [הרשעים] בביתר וראיתי את הגאון הגדול המושחת הרב קנייבסקי שליט"א ברור מקרוב ממש! וגם את סבא שלו... וגם את סבא שלו!!!

    ברוך השם – אריה דרעי – הרב הגאון יענקושי – משה גפני לא הצליחו. רבינו סיפר שהיה בכנס של אנשי דגל [הרשעים] בביתר וראיתי את הגאון הגדול המושחת הרב קנייבסקי שליט"א ברור מקרוב ממש! וגם את סבא שלו… וגם את סבא שלו!!!

    וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב