הנגיד מבעלזא חתם על עסקה בשווי 110 מיליון דולר

הנגיד הבעלזאי מנדי גליק תושב סטמפורד היל סגר עסקת ענק בשווי 110 מיליון דולר. מועצת המנהלים של השקעות בראשותו חתמו השבוע על הסכם השקעה עם חברת הסוכרים MG בסרי לנקה

הנגיד הבעלזאי מנדי גליק תושב סטמפורד היל סגר עסקת ענק בשווי 110 מיליון דולר. מועצת המנהלים של השקעות בראשותו חתמו השבוע על הסכם השקעה עם חברת הסוכרים MG בסרי לנקה (Pvt) בע"מ לתחייה וארגון מחדש של מפעל Kantale סוכר.

ממשלת סרי לנקה תחזיר ב-51% ו- 49% יוותרו בידי המשקיע הזר – חברה בבעלותו של מנדי גליק ההשקעה הכוללת של הפרויקט 110 מיליון $ תשולם על ידי המשקיע.

לאחר הרכישה אמר גליק: "על פי ההסכם, אנחנו אמורים להחליף את כל המכונות הישנות בחדשים. אנחנו כבר מנסים להתחיל את הפרויקט במשך יותר מחמש שנים כדי להחזיר את המפעל לקדמותו".

גליק הוסיף כי ההסכם הוא התוצאה הגדולה ביותר של המאמץ שלהם כדי להפעיל מחדש את מפעל סוכר Kantale עם ממשלת סרי לנקה: "אנחנו נמצאים כאן כבר שש שנים. לצערי דברים לא הסתדרו עם הממשלה הקודמת. אז סוף סוף ניצחנו אחרי מאמץ של שנים רבות ". הדגיש גליק.

הנגיד גליק הוא ממקורביו של האדמו"ר רבי אבנר עפג'ין מראש העין. לאחר יום כיפור האחרון פורסם כי גליק קנה את פתיחת ההיכל בבית מדרשו של הרב עפג'ין ב-360 אלף דולר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.