החרדי שנפגע בפיגוע משחזר: "המתדלקים הסתכלו וגיחכו" (וידאו)

יהודה בן מויאל, חרדי תושב מודיעין עילית שנפצע בינוני בפיגוע הדקירה, מתאר את רגעי האימה בתחנת הדלק בכביש 443: "הוא בא בהפתעה כשמילאתי אוויר ודקר אותי בכתף. צעקתי 'הצילו, תעזרו לי'".

לדבריו, אף אחד מהעובדים במקום לא עשה דבר: "הם רק הסתכלו והייתי אומר אפילו גיחכו"

יממה לאחר הפיגוע בתחנת הדלק דור אלון בכביש 443  יהודה בן מויאל, תושב מודיעין עילית, שנפצע בינוני בפיגוע הדקירה, מתאר את רגעי האימה בתחנת הדלק בכביש 443: "הוא בא בהפתעה כשמילאתי אוויר ודקר אותי בכתף. צעקתי 'הצילו, תעזרו לי'".

לדבריו, אף אחד מהעובדים במקום לא עשה דבר: "הם רק הסתכלו והייתי אומר אפילו גיחכו"

(באדיבות רשת)

י

"רצתי לכיוון התחנה, נפלתי פעם אחת קמתי, ושוב נפלתי עד שהגעתי לרכב. חבר שהיה איתי באוטו בכלל לא שם לב לסיטואציה. רק כשהגעתי לרכב הוא שם לב פתאום ויצא מהאוטו לראות מה קרה".

"הבנתי באותו רגע שזה פיגוע. צעקתי הצילו לוקחים אותי תעזרו לי, וכל העובדים בתחנה רק הסתכלו ואפילו גיחכו, אך אף אחד לא עשה דבר". בן מויאל  חזר לרכבו, ונהג בו בעצמו עד למחסום עופר. "צריך בשביל זה כוחות גדולים" משחזר הפצוע, שמספר כי חברו עצר לו את הדימום במהלך הנסיעה, עד שהגיעו למחסום שם קיבל בן מויאל טיפול מחובש צה"ל ופונה לבית החולים שערי צדק על ידי צוות מד"א.

"יצאתי משם בנס, אלוקים עזר לי להימלט מהמחבל. למי שדוקר וזומם להרוג מגיע למות" מסכם הפצוע ממיטתו בבית החולים בירושלים.

סמוך לשעה 20:00  אירע פיגוע הדקירה בתחנת דלק בכביש 443.

בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 נראה המחבל מטיל אימה על נהג אחר, אחרי שדקר את בן מויאל. הסרטון צולם על ידי איתי, תושב ירושלים, שנעל את עצמו ברכבו מחשש שהמחבל יפגע גם בו. מספר דקות לאחר מכן נורה המחבל למוות על ידי כוחות צה"ל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.