הנהג משחזר: "נתתי זכות קדימה – אני לא אשם"

סלימאן עותמאן נהג המשאית שהיה מעורב בתאונת הדרכים בה נהרג עו"ד אלקנה בישיץ ז"ל משחזר את רגעי האירוע ומתייחס לטיעונים בבית המשפט על עבירות התנועה ועל החשד להריגה

סלימאן עותמאן נהג המשאית שהיה מעורב בת.ד. הקשה של עו״ד אלקנה בישיץ ז״ל משחזר את השתלשלות האירועים. ומצהיר: "אני לא אשם! נתתי זכות קדימה והוא בא במהירות והתנגש בי".

"הייתי בדרכי לירושלים, במחסום של מכבים קיבלתי הודעה לחזור ולבצע נסיעה מקומית, אותתי לפנות במחסום, לא היו מכוניות וביצעתי את הפניה, לא ראיתי אותו במראות משום צד, הייתי באמצע הסיבוב וראיתי שהוא בא לכיווני, הייתי בטוח שהוא יעקוף אותי מימין. המשאית שלי ארוכה ולכן אני צריך לקחת סיבובים רחבים. כשהבנתי שקרתה התאונה אני קודם כל חייגתי למד"א ולמשטרה, הייתי בהלם ופחד, התפללתי באותו רגע שזה לא יסתיים בצורה כזו".

"כואב לי מאוד עליו ואני מרגיש כאילו בן משפחה שלי מת. אני סובל כעת מחרדות לא מסוגל לישון בלילה. אני מתכוון להגיע לנחם את המשפחה".

על העבירות תנועה: "אמנם היו לי תאונות אבל הם רק נזקים לא היו נפגעים בנפש. אני 40 שנה על משאית וכל יום זו מלחמה על הכביש".

כאמור, יממה לאחר התאונה הקטלנית בכביש 443 בה נהרג עורך הדין בישיץ, בימ"ש השלום בראשל"צ שיחרר את נהג המשאית בתנאים מגבילים.

בבית המשפט התברר כי הנהג היה מעורב במספר רב של תאונות, וכי הנהג פעל בניגוד לחוק כאשר ביצע פניית פרסה שגדעה את חייו של בישיץ.

על פי המשטרה, על הנהג נאסר ליצור קשר  עם מי מהמעורבים בתיק ככל שהחשוד יודע במי מדובר למשך 30 ימים מהיום.

כמו כן, נפסל רישיון הנהיגה למשך 30 ימים.

האזינו לשיחה המלאה: באדיבות "קו הסקופים"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.