הנהלת ארגון 'לב מלכה' התברכו מרב העיר ירושלים

הנהלת ארגון 'לב מלכה' התברכו מרב העיר ירושלים הגאון רבי אריה שטרן שליט"א

הנהלת ארגון 'לב מלכה' שבראשות הרב אהרן לייב אברמן, נכנסה בשבוע האחרון לרב העיר ירושלים הגאון רבי אריה שטרן שליט"א, בכדי לקבל את ברכתו לפעילות הענפה הנעשית בארגון. יו"ר הארגון הרב אהרן לייב אברמן סקר וסיפר בהרחבה רחבה על מחנות הנופש הנערכים פעם בחודשיים, ובהם משתתפים מאות ילדים חולי סרטן- לצערנו רק בשנה אחרונה נפטרו מהמחלה 12 ילדים שהיו משתתפים איתנו בקביעות במחנות הנופש. כמו כן, סיפר על שלל העשייה הברוכה- השלמת לימודים לילדים חולים, מערך הסעות המסיע מידי יום ביומו עשרות אנשים לבתי החולים ומערך התרמות דם. רב העיר ירושלים הגאון רבי אריה שטרן, הביע התפעלות רבה לנוכח העשייה.

רב העיר ירושלים הגאון רבי אריה שטרן שליט"א צירף את חתימתו לקול הקורא עליו חתומים מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א, ובו נכתב: "הצלת חייו של ילד צעיר וחולה, הרי היא הצלת עתידו ואת הדורות העתידים לצאת ממנו, אשר נזקפת לזכותם של התורמים היקרים, שבחמלת ליבם הושיטו יד למען נערי ישראל החולים במחלה קשה והעניקו להם את היכולת לשרוד את הסבל והייסורים. אין ערוך לשכרם ובוודאי אין ספק כי כל מי שיתרום למענם, יינצלו הוא ובני ביתו ממחלה ארורה זו ויזכו לבריאות איתנה כל ימי חייהם".

בסיום הביקור העניק הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' להרב העיר ירושלים הגאון רבי אריה שטרן שליט"א את הספר שהוציא הארגון- 'בדמייך חיי', ספר ראשון מסוגו הנוגע כולו להלכות התרמת דם, אותן ריכז ר' אברהם יעקב גולדמינץ והציג אותן בעריכה נפלאה. הספר נכתב בהסכמותיהם הנלהבות של מרנן ורבנן גדול ישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.