הנהלת הסמינר החדש 'בנות אלישיב' קיבלה את ברכת מרנן ורבנן גדולי ישראל לרגל מעמד 'חנוכת הבית'

 הסמינר הוקם לזכר מרן הגרי"ש אלישיב זצוק"ל  *משכנו המפואר של הסמינר ממוקם במיקום מרכזי ונגיש לכל שכונות העיר בי-ם

הנהלת סמינר 'בנות אלישיב' נכנסה לאחרונה למעונם של מרנן ורבנן גדולי ישראל לקבל את ברכתם לרגל מעמד 'חנוכת הבית' וקביעת מזוזות שצפויה להיערך ביום ראשון הקרוב יב' אלול בשעות הערב בהשתתפותם של מרנן ורבנן גדולי ישראל. הסמינר הוקם כזכור בברכתם ובהמלצתם של מרנן ורבנן גדולי ישראל לזכרו של מרן פוסק הדור הגאון רבי יוסף שלום אלישיב זצוק"ל.

הנהלת הסמינר הרב דניאל זאדה ראש הוועדה הרוחנית  והמנהל האדמיניסטרטיבי הרב יהושע שראבני ציינו בפני מרנן ורבנן גדולי ישראל את ההצלחה הגדולה ברישום כבר בשנה הראשונה. הועדה הרוחנית סיכמה בסיפוק רב את הצלחת המאמץ הכביר להגיע פיזית לכל בית ובית ולחוש מקרוב את האידישקייט וטיב המשפחות מקרוב ממש- שאינה דומה ראייה לשמיעה. ועדת הרישום סיפרה על טיב התלמידות כפי שבררה המנהלת הדגולה הרבנית  י. אלישיב, שקיבלה את התלמידות רק לאחר ברור רמתן הרוחנית, הלימודית והחינוכית, בד בבד עם הישגי המבחנים והראיונות שנערכו מטעם הסמינר.

מרנן ורבנן נתנו את ברכתם למעמד 'חנוכת הבית' וקביעת מזוזות והבטיחו את השתתפותם במעמד. יצוין, כי משכנו המפואר של הסמינר ממוקם במיקום מרכזי ונגיש לכל שכונות העיר, המבנה המפואר של הסמינר נותן מענה ומרחיב את הדעת עם כיתות רבות, אולמות וחדרי פעילות. המבנה ממוקם ברחוב יוסף קארו 32 בירושלים. בשבועות האחרונים נערכו שיפוצים נרחבים במבנה בעלות מאות אלפי שקלים על מנת שיעמוד בכל הדרישות עליהן החליטה הנהלת הסמינר. יודגש, כי המבנה החדש עומד בכל התקנים והפרמטרים המקצועיים של משרד החינוך ועיריית ירושלים.

הורים רבים הודו למנהלי הסמינר על המיקום הטוב של מבנה הסמינר שהינו במיקום מרכזי ונגיש מבחינת התחבורה לכל שכונות העיר ומאידך נמצא בסביבה טובה ושקטה שבה ההורים יכולים להיות רגועים ושלווים לבל ילכו לאזורי מסחר וכדומה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.