הנהלת 'סלופארק' נפגשה עם זייברט

במהלך הפגישה ציינו חברי הנהלת סלופארק בפני ראש העיר את העלייה המשמעותית בשימוש ב- סלופארק שירות החניה הכשר בישראל

 

בשבוע האחרון נערכה פגישה בין הנהלת חברת סלופארק לראש עיריית בני ברק הרב חנוך זייברט ומנכ"ל החברה הכלכלית בני ברק עו"ד שמעון שלום בכדי לסקור את פעילות החברה במגזר החרדי ולקדם שיתופי פעולה לטובת תושבי העיר. כידוע, עיריית בני ברק החליטה לפני תקופה על הסרת מדחני החנייה הפרוסים ברחבי העיר, ומעבר לשימוש בשירותי החניה סלופארק, פאנגו ואיזיפארק.

בפגישה השתתפו: יו"ר חברת סלופארק נתן קלימי, מנכ"ל חברת סלופארק גיא סלוק ומנהל המגזר החרדי בחברת סלופארק בנימין מינצברג, אשר דיווחו לראש העיר כי בשבועות האחרונים ישנה עלייה משמעותית בבני ברק בשימוש ב-סלופארק שירות החניה הכשר בישראל. מתברר, כי הציבור החל להפנים ששימוש של 20 שנים במדחני החנייה הגיע לסיומו, ומעתה עוברים להרגלי צריכה חדשים.

נתן קלימי יו"ר חברת סלופארק סקר את פעילות החברה שהחלה בחודשים האחרונים להחדיר את השירות למודעות במגזר החרדי תחת המסר: 'תלמד להגיד- תחנה חופשי, מתקדמים ל-סלופארק שירות החנייה הכשר והמשתלם בישראל'.

גיא סלוק מנכ"ל חברת סלופארק, הוסיף בפני האורחים כי ב-סלופארק ישנה אפשרות להסדרת חנייה באמצעות הישומון המופעל גם בקרב חנויות האפליקציות במכשירי הסלולר הכשרים והמסוננים במגזר החרדי, הניתנים על ידי וועדות הכשרות השונות לאנשים הנדרשים לכך בשל עבודתם. ולמי שאין, סלופארק מספקת שירותי חניה באמצעות שיחה פשוטה ל-9070*. בנוסף, סלופארק מציעה אפשרות תשלום במזומן באמצעות הטענת כרטיסי פרי-פייד ישירות לחשבון סלופארק . השירות של סלופארק מקל את מטלת תשלום החניה תוך מניעת דוחות מיותרים."

ראש עיריית בני ברק הרב חנוך זייברט הודה לאורחים על הביקור החשוב ושיבח את פעילות החברה אשר ביצעה את ההתאמות הנדרשות לצרכי אורח החיים של המגזר החרדי. " אנחנו בעד תחרות בריאה ששמה לנגד עיניה את הדאגה לצרכי הלקוח מבלי לפגוע באורח חייו", ציין ראש העיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.