הנוט 8 של סמסונג מחזיר עטרה ליושנה

הנוט 8 מוביל את סמסונג להתחרות ראש בראש על הבכורה עם אפל ובצדק

אם הכרתם את הגלקסי 8 הגיע הזמן שתכירו את המלך האמיתי הלא הוא הנוט 8 .

הקווים הדומים בין שני מכשירי הפרימיום הללו הם : המעבד זהה הוא אותו מעבד בעל שמונה הליבות מדגם Exynos 8895 ונפח האחסון הבסיסי הוא 64 גיגה הניתנים להרחבה ב–256 גיגה נוספים.

ההבדל המשמעותי האמיתי בין שניהם הוא בזיכרון ה-RAM. בעוד שב-S8 סמסונג הסתפקה ב-4 גיגה, בנוט החדש סמסונג העניקה לו -6 גיגה בייט זיכרון, מה שמאפשר שימוש ביותר אפליקציות במקביל, וגישה מהירה יותר אליהן מאחר שיותר אפליקציות נשארות פתוחות ברקע ואינן צריכות להטען מההתחלה.

ואכן המהירות מורגשת היטב בין שני המכשירים לטובת הנוט 8 .ה-Note 8 אכן זריז יותר, יציב ובלי השהיות כלשהן.

על מכשיר ה"גלקסי נוט 8" רצה גרסת אנדרואיד 7 (נוגט), וישתדרג בתקופה הקרובה לגרסה 8 (אוריאו). הממשק כאן הוא ממשק TouchWiz בגרסה זהה לזו של S8, כולל מגירת אפליקציות הנפתחת בגלילה מחלקו התחתון של המסך, ו־Bixby שיודעת כרגע לתקשר גם בשפה האנגלית, אם כי עדיין לא תומכת בעברית.

הנוט הינו גם בעל ־S-Pen של סדרת נוט כעין עט אשר ניתן לכתוב עימה על גבי המסך ולסמן דברים. למי שרגיל לשיטת עבודה זו ימצא את העניין הזה כלהיט אמיתי היות ואין לנוט 8 מתחרים בנושא זה והעט הינה בבלעדיות רק בסדרת הנוט .

חזית המכשיר מתהדרת במסך ענק בגודל של 6.3 אינץ', המסך הגדול ביותר בסדרת נוט.

המסך עצמו חד מאוד הודות לרזולוציה של 1,440 על 2,960 פיקסלים ומציג צבעים מהממים ביופיים הודות לטכנולוגיית Super AMOLED.

קורא טביעות האצבעות ממוקם ליד עינית הצילום מה שיגרום לא אחת ללחיצה מיותרת במקום מיותר ולא כל כך נגיש .

הנוט 8 מתהדר המצלמות מהטובות שישנם כיום בשוק הסלולר כאשר שתי המצלמות מסוגלות לתת תוצאות כמעט בקו אחיד עם האייפון 8 שכיום מוביל בתחום זה .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.