הנוכלת החרדית שעוקצת תמימים במיליונים – צפו בתחקיר המלא

תופעת העקיצות בציבור החרדי על ידי אנשים הנקראים חרדים או חרדיות, הולכת ומתפשטת לדאבון הלב, בתחקיר של כלבוטק חושף רפי גינת על אשה בשם אורית בן נפתלי אשר ביחד היא עם בעלה גונבים כסף דרך עסק של ציוד לכבדי שמיעה שהיא הקימה, והכל בשיטות מתוחכמות ומשונות.

השיטה היתה הולכת כך, היא היתה משכנעת בכושר שיכנוע מדהים, אנשים שרוצים לקנות ממנה ציוד לכבדי שמיעה, שהיא תדאג שלא ישלמו כלום על הציוד, רק בתמורה היא מבקשת למסור לה צ'יקים דחויים על מנת שתוכל לגלגל כספים, והיא מבטיחה נאמנה שהיא לא נוגעת בצ'יקים, הלקוח התמים מסכים ומעביר לאורית צ'יקים, והיא כמובן שיקרה ופדתה את הכל.

אברך חרדי שגם נתפס לנוכלות שלה התפתה על ידה להקים עסק לכבדי שמיעה ובתמורה נתן לה עשרות צ'יקים ריקים על מנת לגלגל כלשונה, אך את הכסף מאות אלפי שקלים לא ראה מעולם.

התחקיר מציג את סיפורם של עשרות לקוחות חרדים תמימים שנעקצו על ידי אורית בן נפתלי במאות אלפי שקלים, ובאטימות שאין דומה לה.
אך החמור מכל בכדי להתחמק מכל תשלומי התובעים דרך עורך דין, היא מבקשת ממדינת ישראל להכריז עליה כפושטת רגל, והיא קיבלה צו כינוס שמגן עליה, ובינתיים בחסות הפרס שקיבלה מבית המשפט היא ממשיכה לעקוץ במיליוני שקלים.

צפו בתחקיר המלא באדיבות ערוץ 10:

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אורית שנהב היא אורית בן נפתלי

  אורית שנהב היא אורית בן נפתלי עליה תיקים רבים במשטרה והיא רשומה כבפשיטת רגל ככה היא לא מחזירה חובות. היא ריצתה שעות שירות בקהילה עבודות שירות אבל ממשיכה לעקוץ ולרמות ללא רחמים

  אורית שנהב |
  הגב
 2. אני הערצתי על ידיה רק שהיא קוראת לעצמה כיום אורית 'נהב

  הערצתי על ידה אך היא כיום בשם אחר. היא החליפה שם במשרד הפנים לשם אורית שנהב. היא רימתה אותי ועוד 3 אנשים. המשטרה לא עושה לה כלום והיא ממשיכה

  אורית שנהב |
  הגב
 3. אורית שנהב היא אורית בן נפתלי הנוכלת אותו נוכלת רק עם שם חדש - היזהרו

  אורית שנהב היא אורית בן נפתלי הנוכלת אותו נוכלת רק עם שם חדש – היזהרו

  אורית שנהב היא אורית בן נפתלי הנוכלת אותו נוכלת רק עם שם חדש - היזהרו |
  הגב
 4. אורית שנהב = אורית בן נפתלי - היא פשוט החליפה שם נא להיזהר !!!!

  אורית שנהב = אורית בן נפתלי – היא פשוט החליפה שם נא להיזהר !!!!
  היא עקצה אותי ועוד 2 אנשים שאני מכיר

  אורית שנהב = אורית בן נפתלי - היא פשוט החליפה שם נא להיזהר !!!! |
  הגב
 5. הזהרו החליפה את שמה מאורית בן נפתלי לאחריות שנהב

  הזהרו החליפה את שמה מאורית בן נפתלי לאחריות שנהב

  הזהרו החליפה את שמה מאורית בן נפתלי לאחריות שנהב |
  הגב
 6. קיים נוכל נוסף מסוכן מאוד בעיר בני ברק אהרון גולדברג שמו, ראו הוזהרתם!!! רבים וטובים הפיל הנוכל וידו עדיין לא פסקה מלעבוד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב