הנחיות עיריית מודיעין עילית: הוראת מרן הגר"ח

במקומונים ובעיריית מודיעין עילית לא הכינו את התושבים כנדרש, הנחיות של פיקוד העורף כלל וכלל לא פורסמו. מה שכן פרסמו המקומנים, היא כתבה על הוראת הגר"ח קנייבסקי שאמר כי ברכת החזון איש המפורסמת שלא יפלו טילים

תושבי מודיעין עילית הופתעו כאשר נשמעה אזעקה שהכניסה גם את תושבי העיר החרדית השלישית בגדולה לטווח האש. במקומונים ובעירייה לא הכינו את התושבים כנדרש, הנחיות של פיקוד העורף כלל וכלל לא פורסמו.

מה שכן פירסמו המקומונים, היא כתבה על הוראת הגר"ח  קנייבסקי שאמר כי ברכת החזון איש המפורסמת על בני ברק שלא יפלו בה פצצות, תחול גם על מודיעין עילית.

גוטרמן

בכתבה שפורסמה במקומנים נכתב, "כי את הדברים אמר מרן הרב קנייבסקי לראש עירית מודיעין עילית יעקב גוטרמן, שאף זכה לברכה עבור תושבי העיר מודיעין עילית שהיא כמו בני  ברק", כדברי הגר"ח.

הבוקר, בשעה 6:03 שוב נשמעה אזעקה שהפרה את שנת הלילה של תושבי מודיעין עילית. בעיר נשמעו היטב הדי הפיצוצים כתוצאה מיירוטים מוצלחים של מערכת 'כיפת ברזל'. תושבים בקריית ספר התלוננו כי במספר רחובות בקרייה אין מקלטים ואין ממדי"ם, "אנחנו מבוהלים". הם אומרים.

מעיריית מודיעין עילית לא נמסרה תגובה, משתתקבל, נשמח לפרסמה.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לעת עתה מודיעין עילית העיר הרגועה במדינה (מבחינה בטחונית, בהשקפה יש קצת בעיות… כמו אלו שכתבו את הכתבה הזו)

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. תגידו כמה שתבזו את רשכבה"ג מרן הגרח"ק זה יעשה לכם טוב? תקבלו על זה גן עדן?
  אני פשוט רוצה להבין…. חבל עליכם קוקר הייתם אתר טוב יחסית אבל בזמן האחרון… כל כתבה שניה שלכם זה או לצחוק על רשכבה"ג מרן הגראי"ל או לבזות את רשכבה"ג מרן הגרח"ק…. כל כך חבל שאתם גורמים להמון אנשים לעזוב אותכם! חבל!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. העציצים המחבלים הארורים מנסים בכל דרך אפשרית לפגוע בגדולי ישראל!!
  רואים את זה היטב מבין השורות!!
  די לביזיון גדולי הדור!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. כותב הכתבה הוא אפיקורס כנראה מהכת החדשה של שערי חסד מה זה לא הכינו "כנדרש" בדיוק זה מה שנדרש לומר את מה שמרן אמר ומי שלא מאמין באמת יפול עליו טיל והלוואי בקרוב אמן כן יהי רצון

  עציץ רקוב |
  הגב
 5. אני אישית רגוע כי מרן הרגיע אותי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב