הנייעס החם של השבוע • בקליינע

השבוע במדור הפפראצ'י של אתר קוקר • הפאה החדשה של ציפי חוטובלי • החברונר של ידיעות ירושלים • מיהו יו"ר הארגון שחונה בחניית נכים? • היח"צן החילוני של הקינדרלעך {ברנז'ה}

שבוע סוער אביך ומטלטל עבר על הברנז'ה התקשורתית שהתעוררה הבוקר למשמע הבשורה הנוראה על לכתו בטרם עת של שדר הרדיו הבכיר מוטי לביא לכור מחצבתו ב'קול חי'.

מנגד, בתחנה הספרדית יצטרכו לאחות את השברים , בקליינע ממליץ  למנהלי התחנה לעבור ליד שלומיל'ה – קופיקס ולהתרענן מאייס קפה בהשגחת 'בית יוסף' תמורת -3 מטבעות כסופים.

בעוד התחנה של אלי ישי נחלשת, תחנת הבית של היו"ר מתחזקת, העיתונאי איתי גדסי עוזב בקול תרועה רמה כמו קודמיו את 'קו עיתונות' לטובת תפקיד הכתב הפוליטי של  התחנה. גדסי שהחל את דרכו בקו הנייעס 'קול הציבור', התאדה מהזירה ושב להפציע – עושה את כל הדרך העולה הסלולה בית השם ללשכת מנהיג התנועה הקדושה, תשאלו את גואל ועקנין .

אם כבר גואל, בווטסאפ נפוצו שמועות על שובו לתפקיד הכתב הפוליטי ב'קול חי' בעקבות נטישת משרד הכלכלה, למודאגים, גדסי כבר 'תפס', גואל ידברר את הפריפריה והשכבות החלשות.

.באחת מקבוצות הווטסאפ החרדיות ריפרשו על אחד מראשי ארגון החסד החרדים שחונה בירושלים כבתוך שלו, הנכים? שימצאו חנייה אחרת. והקנסות? בטלין ומובטלין.

.כתב 'ידיעות ירושלים' משה הלר  תלמיד ישיבת חברון עד לפני 4 שנים העלה השבוע לפייסבוק שלו תמונה של קובץ מפרשים על מסכת גיטין שנמצא בישיבה על שמו. מעניין לדעת לאיזה ר"מ הלר הכי מתגעגע.

ולשמחות: יהודה אבידן, מבכירי ש"ס ערך הערב "שבת ברכות" באשדוד, לרגל חתונת בתו. המוזמנים: אריה דרעי, אבי מימרן, חיים אילוז  ודוד חכם, הסופר חיים ולדר, איש היח"צ קובי איזק, יעקב ריבלין אברהם דב גרינבוים ועוד.

בספרא: רגע לפני שיהודה ארנד קופץ לבריכה הוא תפס דף גמרא ושקע באגדתא במסכת 'סוטה'.
\

לשמחות: יו"ר סיעת יהדות התורה בירושלים אליעזר ראוכברגר המשמש גם ככתב הפולטי בעיתון 'יתד נאמן' תועד בתמונה הקבוצתית שעשו כל הכתבים המסקרים את הכנסת יחד עם הכתבת הפוליטית של רשות השידור בערבית יהודית בודק שפרשה לאחר 42 שנות סיור. כתבים חרדים נוספים שנצפו: אבי שיף, רונן כץ מקול ברמה וצבי רוזן מהמודיע.

ברכת מזל טוב לחבר מועצת עיריית בני ברק שלמה קוסטליץ לאירוסי הבן.

ברכות לחיים ולדר לרגל יום הנישואין, בשבוע הבא הוא מחתן את ילדו השלישי.

כוס תנחומים לשדר רדיו קול חי יואב דילאון על פטירת אמו ע"ה.

חו"לה: שר הבריאות יעקב ליצמן יצא לביקור ראשון בחו"ל, ליצמן המריא ללונדון עם סוללת היועצים הצמודים, לשר הבריאות בבבריטניה הוא המליץ לעשות ביקורי פתע בבתי החולים.
האסטרטגים יענקי ויום טוב ביכלר וחונה דיישט שוהים בארצות הברית בכניסה לאהל הרבי מליובאוויטש בקווינס.

הנוסע המתמיד: ראש עיריית ב״ב חנוך זייברט עוד לא התאושש מהמסעות לאוקראינה וכבר יצא לטיול בצפון יחד עם עובדי העירייה, זייברט הימר על הסוס הנכון והעדיף לשהות בחוות הסוסים מאשר לשוטט בין איצקוביץ לשלוימל'ה ולחוש במתיחות הגוברת בין הניצים.

מי שכן הגיע לקופיקס הוא שאול קרויזר, שנעמד כאחרון הבני ברקים בין מעטה הבלונים השחורים ולגם ממבחר כוסות האייסים שהוצאו לכבודו של הקומקאי החרדי.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אירח בלשכתו את הרב שמעון אליטוב, חבר מועצת הרבנות לפגישה אישית. ברשת נפוצו שמועות כי הביקור היה אקראי אך מקורבי אליטוב כבר נופפו בהזמנה שקיבל מראש הממשלה .
לילה לבן בועדת הכספים: במהלך ישיבת ועדת הכספים גפני נעדר, מי שהחליף אותו היה אורן  חזן שכמעט הוציא את רחל עזריה מה שהיה עלול לגרום לאיבוד הרוב.

הדובר ירח טוקר לא הפיסק לצייץ לאורך הלילה על הדיונים בועדת הכספים, במהלך הישיבה המרתונית, ירח התיישב על כסא היו"ר והבהיר לאן פניו מועדות….

שר האוצר משה כחלון, הגיע אמש  לפגישת עסקים במלון רימונים חוף התמרים בעכו, כשפגש בלובי המלון חבר ילדות ותיק וקרוב – אבי דדוש, המשמש כשף המלון.

בשיחה החמה והנרגשת שקלחה בין השניים, שמח שר  האוצר לגלות שחברו משכבר הימים משמש כשף החדש של המלון.

סגנית שר החוץ ציפי חוטבלי נצפתה במלון רמדה, והפעם לא עוד פגישה רגילה אלא קפיצה לפאנית הקבועה שלה נחמי ארנברג על מנת להתחדש בפאה חדשה. שאפו.

יועץ התקשורת החרדי דוד רוזנטל, חשק לרכוש מכשיר אייפון 6 מתקדם,  אאוץ', המחירים הגבוהים והעדר תחרות בשוק הסלולר הקפיאו את הרכישה המתוכננת, השבוע התחדשו דוד ורעייתו ציפי בזוג מכשירי אייפון 6, ואם שאלתם, כסף מנלן? יצחק (יצו) פלדמן שנסע לקנדה קיבל צילצול מהבלוגר וצייד את תושב ברכפלד בזוג מכשירים משוכללים וחדישים.

בדינר מיוחד שאירגנו בחסידות קרלין במודיעין עילית, השתתף ראש העיר מודיעין עילית יעקב גוטרמן, הנחה בטוב טעם, טובייה פריינד נציג החסידות בעירייה. יעקב נחומי תיעד.

ערב נסיעתו לחו"ל עם כ"ק האדמו"ר מפרמישלאן שליט"א, התחדש הזמר ישראל פרנס במשקף קטיפתי מבית האופטיקה 40-90 בניהולו של ראש להקת "המשוררים" צביקה צביקה.
לאחר שאביב גפן בחר לפקוד את מאפיית ויז'ניץ, המפכ"ל רוני אלשיך נצפה עורך קניות לשבת במאפיית הצבי בבני ברק.
פתח המדרשה המתין יהודה לוי, לחברים מקורס מהמוסד ולא שם לב שהוא העניק יח"צ סמוי ללהקת הקינדרלעך.

לסיום: ביקורת רבה נשמעה בקרב אנשי הברנז'ה על אתר 'וואלה' בחר בכותרת מקוממת כנגד הסדרה 'שטיסל' (רשעים ארורים) מה שהביא לשינוי הכותרת המתריסה. עד הפרובקציה הבאה  בקליינע מבטיח להמשיך להתפלפל בשאלת 'הרי את מקודשת'.

שבת שלום.

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.