הנייעס החם של השבוע • בקליינע

השבוע במדור הפפארצי של אתר קוקר: הברנז'ה המעופפת, טלטלה בתקשורת החרדית. ומה התחדש בפרשת דרעי? כנסו לזירה. { ברנז'ה}

אחרי שבוע של לעיסת  מצות, קריאת  52.000  עמודי (הסתופפות בצלו,) הצצה למופלטות, שמיעת 2551 עדויות ניצולים ( תעלה המשואה) והמתנה מורטת עצבים ב'מעריב' עד אחרי שהחזן ירעים בקולו "על ספירת העוימר", בקליינע הרשה לעצמו לנשום מעט אוויר. אבל לא להרבה זמן: בקליינע נתקע בפקקים ושאף לראותיו עשן שחור שהיתמר מבעד לפחים שבערו מדן ועד אילת בשל הפגנות לשחרורו של אסיר עולם התורה ( אחלה פאנץ').

 

מוישי ביכלר (האיש והסמסים) הצטייד במחשב נייד בהפגנת הפלג הירושלמי בבני ברק ועידכן און ליין (את מי שצריך לעדכן) במתרחש בצומת גהה..

מושי ביכלר עומר

נפתח בטלטלה הפוקדת את התקשורת חרדית: נתחיל ממה שכן מותר לפרסום,  ציקי פרנק מקו הנייעס של 'הקול החרדי' ימניך את קולו לטובת ג'וב במשרד הפרסום אפיקים.

מתחת לפני השטח, בעיקר בקבוצות הווטסאפ הפנים חרדיות  מדברים על טלטלות נוספות, אנשי ברנז'ה שנוטשים ספינות, אחרים שמוצאים נחמתם באמצעי שידור חלופיים  בקליינע שיודע דבר או שניים  שומר על זכות השתיקה.

 

כוכב חדש שחורך את שמי הרדיו, הוא אשר גרייבר, שקיבל רצועת שידור משלו ברדיו קול חי, בנתיים הוא מחליף את שדר הרדיו מנחם טוקר שיצא לחופשה ארוכה לרגל ספירת העומר.  הקריין עם קול הבס (שהחל ככתב שטח במחסני חשמל) מצליח לתת פייט לא רע למתחריו. גרייבר נשאר צנוע נסע לטבריה ונהנה ממבחר וממגוון האטרקציות. בנתיים גם תכניתו מוצ"ש חסידי עם מנחם טוקר ירדה מעל גלי האתר לטובת שיעור השבועי של רבי יצחק יוסף, בקליינע שחזר בליל שביעי של פסח דרך כביש 4 בואכה צומת שילת נאלץ  להעביר לתחנה המתחרה .

גרייבר עומר

בהמשך ישיר לאייטם הקודם (ואל תגידו אין קשר), אריה דרעי ניסה השבוע לשדר עסקים כרגיל (במיוחד אחרי שיואב וברוך נכנסו לעובי הקורה) בקליינע שהחל לרפרש בגוגל על סנט פטרבורג קיבל באמצעות מודעות גוגל מגוון הצעות  לטוס ליעד הנכסף ואולי לסדר פגישה עם המליארדר.

דרעי עומר

במהלך ימי חול המועד ועד צאת המימונה דרעי שמר על שתיקה ונפש בחיק משפחתו,בנו יענקי דרעי אף צילם סלפי מבית הפאר בספסופה. במשך כל ימי חול המועד הכריז הקריין בתשדיר פרסומת על אירוע המימונה באשדוד,"בהשתתפותו של הרב אריה דרעי" בסופו של יום, דרעי נותר בבית עם המשפחה וצייץ לעם היושב בשדות: "תרבחו ותסעדו. תזכו לשנים רבות נעימות וטובות".

יענקי עומראריה עומר

לחדשות בספרא: השבוע היה ללא ספק של המ"מ החדש של ספרא יצחק פינדרוס, שקיבל זר פרחים מברקת. העוזר לשעבר מנחם זיידה נטש את קלסר התלונות והגיע מביתר עילית להשתתף באירוע.זיידה עומר

ולא רק פינדרוס, הסגן, ישראל  קלרמן קיבל פרחים .המשכורת החודשית בנתיים תמשיך לזרום לחשבון הסגן עד להודעה חדשה.

קלרמן עומרפינדרוס עומר

בשעה שבש"ס מתכוננים לקראת נבצרות זמנית של היו"ר, האיש החזק בש"ס צביקה כהן נצפה מהלך בגאולה בערב החג ומהרהר בדברי הלכה אחרי עומר צבישהתפלל מנחה במוסאיוף.

 

ואילו הסגן יוסי דייטש נצפה כשהוא מתדלק את הטיוטה החדשה לקראת נסיעה לצפון.

במוצאי החג עלו לרגל חבר מועצת העיר נחמניאל סבן העיתונאי שמעון ליברטי ואיש היח"צ מסיעת ש"ס ירושלים יחיאל אברהם אחרי שעלו להקביל פני הראשון לציון ביזדים.

תלמדו: פיני עזרא חבר מועצת העיר יצא לרכוב על סוסים בחווה מרוחקת ליד ערי ירושלים.

 

 

ומירושלים למודיעין עילית: מגיד השיעור יצחק (איצו) פלדמן עושה בחודשים האחרונים לעסקיו בחו"ל.  איצו נצפה כשהוא דוהר על 190 קמ"ש בכבישים המובילים למנהטן ,אי לכך שיעור הסלבס' בו היו משתתפים בכירי הברנז'ה הופסק לדאבון ליבם של כתבי החצרות שנאלצו לנדוד עד לשלייקעס.

העיתונאי ישראל כהן (שעובד לאחרונה שעות נוספות) בילה בחול המועד במלון שרתון בתל אביב, אחרי החג הוא הוזמן אחר כבוד למופע הסטנדאפ של העיתונאי והסטנדאפיסט חנוך דאום. בכלל, יותר ויותר עיתונאים חרדים נשאבים להופעות של האיש הלא מוגדר.

לחדשות בקצרה:

ש"ס השיקה אתר חדש שיספק מידע על הנעשה בתנועה.  מי שינהל את האתר הוא בני נקי אחד הפעילים המרכזים בש"ס.

 

לאחר שהפיק את ועידת דגל התורה המזכ"ל יעקב אשר ומנחם שפירא נצפו כשהם  מסתודדים בשמחת הבר מצווה לבן רבה של שיכון ה' הגרמ"ב זילברברג. צילום: ביזנייעס

 

באותו יום נצפה  יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני משוחח עם ר"י מיר הגר"א פינקל לפני כינוס לב לאחים שנערך בוגשל.

 

ברכת מזל טוב לראש עיירית בית שמש  משה אבוטבול לרגל אירוסי הבת בשעטו"מ, ראש העיר מאיר הפנים פרסם את מודעת האירוסין בכל העיתונים החרדים.

 

ברכת מזל טוב לאיש היח"צ והפשקוועיל מוטי רובינשטיין לרגל הולדת הבן בכירי עולם הפרסום הגיעו ללדרמן וחלקו כבוד לבייבי החדש של עולם הפרסום והדגיטל.

המעופפים 

לבקליינע נותר חוב מחול המועד, בכירי הברנז'ה התעופפפו להם ח"ולה, חלקם העדיפו לחוות את יציאת מצרים במלונות ים המלח וטבריה, בקליינע הצטנע ובילה בכפר נופש הממוקם ליד חדרה, דהר בכביש 6 ( בלי פקקים, יוצאים מאוחר מגיעים לפני כולם) כל הדרך עד הצפון הרחוק וטבל במעינות ובנחלים השוצפים.

 

ואילו הנופשים במלון רויאל רימונים בים המלח האחים למשפחת הלפרין לא כולל יענקי ,יענקי מייזליש מבקול ברמה, הדובר ירח טוקר (האיש והכליות)….הרב דוד לאו הרב חיים הורביץ, עם התלמיד והגולדן בוי מאיר גרין.

הורביץ יצא ממתחם המלון ואכל יחד עם ירח אבטיח קרררר…

 

 

 

כמה מאות קילמוטרים משם בכרתים שביוון נצפו: הסטנדאפ חנוך דאום,  שלהבת חסדיאל,והזמרים  רולי דיקמן, עוזר דרוק, יוסף חיים שוואקי , צודיק גרינוולד ועוד, לא רחוק משם, יקי אדמקר נסע אף הוא לכרתים ובילה עם בני משפחתו.

שדר רדיו קול ברמה ודובר עיריית ביתר עילית משה גלסנר המריא לארץ הטראמפ וחגג את חג החירות עם הילדים והרעייה בפסל החירות .

 

הזמר אלי פרידמן לקח פסק זמן, וניצל את ימי העומר לנופש מול הרי האלפים בשוויץ.

לאחר שבשנה שעברה הוא נחל אכזבה מרה יחד המוני נופשים, עורך הדין  משה יצחק אוסדיטשר

לקח את כל המשפחה לבולגריה לחופשת פסח בשינפלד,לבטח הפעם החופשה הייתה מושלמת.

הפרשן הפוליטי של משפחה ועורך 'המזנון' שמעון ברייטוקפף נפש להנאתו במלון שרתון סיטי טאוור.

איש החסד חונה דייטש יצא עם בני משפחת וחברים לרומניה, בילה במעינות המרפא, וכהרגלו קומזיץ' סוחף שלא הותיר את המקומים אדישים.


.

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.
ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com
סודיות מובטחת!

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. העבריין והציפלון אחמד נקי וחבריו ההומלסים מאזור שכונת בית ישראל כגון מוחמד דבדה קיבלו כסף ממנהלי דעשס להפריע ולהשתולל במלון רמדה בעת הקמת מפלגת יחד וכן קבלו כספים ע"מ שיגיעו לעוד מקומות ויפריעו וכו' וכן והשחיתו רכוש השייך למפלגת יחד, ואיימו ברצח על הרב אליהו ישי
  עד שהמשטרה נאלצה כזכור להוציא להם צו הרחקה מאלי ישי.

  עדיין המשטרה לא הביאה אותם לדין על השחתת רכוש איומים ברצח ועוד פעולות טרור רבו שעשו זאת בגלל שפעילי תנועת יחד האצילים לא התלוננו נגדם במשטרה.

  הם עבדו בבחירות במטה דעשס והיו אחראיים לחלק נרחב מפעולות טרור נרחבות שכללו הוצאת דיבה עם השמצות מכוערות בפישקוילים שהופצו ברחבי ירושלים בעיקר נגד ציבורים שלמים ונגד ת"ח.
  ע"פ ההלכה הם מנודים לשמיים ולארץ, וכך יש לנהוג בהם.
  מקומם של העבריינים המושחתים הוא בבית סהר.

  אחמד דבדה בן יעיש |
  הגב