הניצחון החרדי בחיפה – כך זה התרחש

מהפרטים שמתבררים על הדרמה שהתרחשה בבית המשפט בחיפה, עולה כי הדיון הממושך החל בשעה 8:30 בבוקר. מול הנציגות המשפטית של העירייה הופיע עו"ד מיכאל בצר, שייצג את מוסדות בעלזא בעיר, והפריך את טענות העירייה אחת לאחת תוך כדי שהוא מאשים אותה – בין היתר ולצד אפלייה מכוונת – בהגשת תצהיר שקרי לבית המשפט בעניין ייעודו של הנכס. {סיקור}

מהפרטים שמתבררים על הדרמה שהתרחשה בבית המשפט בחיפה, עולה כי הדיון הממושך החל בשעה 8:30 בבוקר. מול הנציגות המשפטית של העירייה הופיע עו"ד מיכאל בצר, שייצג את מוסדות בעלזא בעיר, והפריך את טענות העירייה אחת לאחת תוך כדי שהוא מאשים אותה – בין היתר ולצד אפלייה מכוונת – בהגשת תצהיר שקרי לבית המשפט בעניין ייעודו של הנכס.

כמו כן חבר המועצה ויו"ר שס"ג מיכאל אלפר, ששהה בדיון מתחילתו ועד סופו ומלווה באופן אישי את קהילת בעלזא בחיפה במאמציהם להתבסס וכן בעתירה זו, נשא עדות נוקבת ומקצועית כחבר מועצה וכחבר וותיק בוועדת התכנון, בה הוכיח כי ההיתר ראוי לשימוש של בית ספר באופן מיידי. אלפר תקף גם מפורשות את עיריית חיפה והאשים אותה באפלייה מכוונת והתאכזרות לילדים.

יצויין. כי אף השופטת אמרה במהלך הדברים כי היא מודעת לפוליטיזציה של העירייה כלפי כל מה שקשור לאלפר, וכי היא מכירה היטב את הנושא. זה היה סימן חיובי, אבל המתח באולם היה גדול לכל אורך הדיון. אמהות התלמידות ישבו באולם עם ספרי תהילים, התפללו ובכו ללא הפסקה.

במהלך הדיון העירה השופטת בחריפות מספר פעמים לנציגות העירייה, שניסתה לקטוע את עו"ד בצר ואת טיעוניו, אך המתח נמשך.

עם קבלת ההחלטה נרשמה התרגשות גדולה בקרב הנציגים והעסקנים ששהו במקום, ותוך דקות פשטה הבשורה המשמחת ברחבי הקהילה והעיר כולה. קו העידכונים של בעלזא הוציא הודעה מרגשת בה הודה לכל המתפללים וקוראי התהילים למען הצלחת המשפט

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין על הנציגות הליטאית שנלחמת עבור כל אחד ואחד ….

  גם על בעלזא שהיו צריכים להיות מיוצגים

  ע"י מי שעשה איתם שותפות בירושלים להמליך את השותף לרוע של יהב !!!

  וכמובן שכשהם לעצמם מסודרים[בדיל עם יהב ] [הסיעה המרכזית ] לך תחפש אותם …!!!

  אין על מיכי אלפר !!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב