הנכד מדבר: "זו עלילת דם"(הקלטה)

עלילת דם או נישול על רקע פוליטי? נכד הרבנית הוניגסברג, שהואשמה ע"י 'הפלס' בנישול מתנדבות, מדבר. האזינו

עלילת דם או נישול על רקע פוליטי? במהלך שבוע שעבר הוטחו האשמות בעיתון 'הפלס' המזוהה עם 'הפלג הירושלמי' נגד גורמי החברה קדישא בבני ברק בטענה לביזוי כבוד המת בשל "שנאה לוהטת והתאכזרות על רקע פוליטי". על פי העיתון מתנדבות ב'חברה קדישא' המזוהות עם 'הפלג הירושלמי' לא הורשו על ידי המתנדבת המוכרת הרבנית ר. הוניגסברג לבצע טהרה בנפטרת בשל השתייכותם הפוליטית.

נכדה של הרבנית בראיון אמש (מוצ"ש) לקו 'מרכז החדשות' הדף את האשמות ואמר כי מדובר ב'עלילה עם דם על הידיים', לדבריו: גורמים ממעגל המשפחה הקרוב ביותר של הנפטרת המזוהים עם 'הפלג הירושלמי' סירבו בתוקף כי המתנדבת המרכזית בחדר הטהרה הממוקם ביה"ח פוניבז' תטפל בגופה בשל השתייכותה המובהקת לבית מרן הגר"ח קנייבסקי – המתנדבות עליהם דובר ב'הפלס' כי "הורחקו" מלקיים את הטהרה אינם עובדות כלל בבית החיים פוניבז' אלא בחדר הטהרה שבבית החולים 'מעייני הישועה".

"הם מעלילים עלילות וממציאים סיפורים, ציבור בני התורה אוכל מהם קש. זה הגיע למצב שאי אפשר לשתוק, מדובר באשה צדקת שמתנדבת במשך עשרות שנים ומטפלת בנפטרים מכל החוגים שומרי תורה ומצוות וכאלה שאינם". אומר הנכד.

הנכד הוסיף: גורמים המזוהים עם 'הפלג הירושלמי' גברים ונשים מטרידים את סבתא שלי הרבנית הוניגסברג יום ולילה במילים קשות וניבולי פה, להגיד שהיא פגעה בכבוד המת? מדובר באישה בת 80 שמוסרת את נפשה למען הנפטרים ביום, בלילה ובאמצע חתונות נכדיה".

לסיום הוא אומר: "שכרנו עו"ד ונפנה בתלונה מסודרת למשטרה נגד המטרידים והמאיימים, לא יצליחו לשבש את פעילותה. היא תמשיך בעשיית החסד ובטיפול בנפטרים כמו שעתה במסירות נפש עד היום" סיכם הנכד.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מדוע הרבנית הוניגסברג פוסלת מתנדבות המזוהות עם מרן רה״י הגרש״א שליט״א ונוטלת מהם את חזקתם במצוות גמחש״א….?????? והכן זכותם של כל בני הנפטרת הדגולה לא להשתתף בהחרמה המטופשת וההזויה הזו..ולדרוש שגם המפוטרות תשתתפנה במצווה….וכאשר לא נענו ביצעו את הטהרה באופן פרטי במקום אחר …אך מדוע נמנע מהם שירותי הקבורה.. האם מי שעשו לו טהרה באופן פרטי ע״י הפלג הירושלמי , אסור כבר לקברו ???? מושחתים עד הקבר ממש !!!!! ועוד יבזו את מרן שר התורה שליט״א, ויספרו לנו שכל השחיתות הזאת בהוראתו ח״ו ועפ״ל

  בני ברקי נורמלי |
  הגב
 2. אני לא קורא את כל הכתבות האלו בעד ונגד!!! הכותרות הזועקות (לאן?) מספיקות להגעיל אותי… איכססססססססססססססססססססס….!

  יעקב |
  הגב
 3. נבזות טריגר ושות' חוצה את כל גבולות הטעם הטוב! צאו ממחננו!

  יעקב |
  הגב
 4. למה חתכתם את החלק השני של ההקלטה???

  מדוע צינזרתם את דברי ההסתה החמורים שהנכד החמוד הזה השמיע בסוף הראיון???

  התחלתם כבר להתבייש שם בחצר???

  טוב שיש לכם עדיין בושה…

  יוני |
  הגב