הנס בביתר: מאבטח מזנק לרכב ומונע פיגוע (וידאו)

לוחם משמר הגבול שזיהה כלי רכב חשוד מגיע למחסום סמוך לבית"ר עילית בשבוע שעבר לא היסס, זינק לתוכו והצליח להביא לעצירתו לאחר שנגרר כמה עשרות מטרים – צפו בנס הגדול .

פיגוע רב נפגעים נמנע בשבוע שעבר סמוך לביתר עילית. המשטרה חושפת את צילומי האבטחה מתפיסת מכונית התופת בשבוע שעבר במחסום ביתר עילית.  שכלי רכב שהוביל מטען חבלה רב עוצמה הגיע למחסום בית"ר ועורר את חשדם של המאבטחים.

וידאו באדיבות רשת

על פי התיעוד אחד מאנשי משמר הגבול, זינק לתוך כלי הרכב הנוסע על מנת לעצור את המחבל.

ביום ראשון שעבר בשעות הבוקר, לוחמי מג"ב וגדוד "תעוז" של צה"ל זיהו את כלי הרכב, מסוג ברלינגו שהתקרב למחסום. לאחר שזיהו כי בעל המכונית מאט בצורה מחשידה לפני המחסום, סימנו לו הלוחמים לעצור. "הנהג חבש פאה נוכרית, משקפי שמש והיו לו זיפים", שחזר המפקח האמיץ ישורון צורן זמן קצר לאחר האירוע.

צורן ניגש לשוחח עם הנהג, והבחין בבלוני גז, כבלים ומטעני צינור .הרכב החל בנסיעה מהירה, והמפקח החליט לזנק לתוך חלון המכונית הדוהרת כדי לעצור אותו בכל מחיר. "הבנתי שאם אני לא אעצור אותו הוא ייסע מהמקום", הוא סיפר. "נכנסתי מעט על מנת לנטרל ולכבות את הרכב".

המאבטח שלף את נשקו האישי, כיוון אותו אל הנהג, וזאת כשרגליו באוויר מחוץ למכונית. "פתחתי את דלת הנהג ודחקתי אותו החוצה", סיפר לאחר האירוע.

. בתם הדרמה, נמצא מטען רב העוצמה, וחבלנים הוזעקו למקום על מנת לנטרלו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "נ" "ג" "ה" "פ"

  אבל המלחמה האמיתית לפנינו בכל אורך הדרך: צה"ל הנכשל כעת בשטיפת מוח על בחורי הישיבות והאברכים, להוריד את החסמים, מהמלחמה שלנו בצבא, במעמד המיליון.ראו כמה דם יהודי נשפך בגלל המדינה הציונית, השואפת להוכיח את כוחה ועוצם ידה. מי ביקש זאת מידם, להקים מדינה וצבא? הצעירים עונים להם שהמלחמה עכשיו היא בגלל הרקטות, והדעת תורה משיבים ועונים, כי אלמלא המדינה – לא היתה שום רקטה. איזה ביזיון זה לממשלת ישראל, עלינו להבדל מהשפעתו הרעה של השלטון הכפרני.

  "שוב צה"ל מגייסים חרדים לחטיבת גבעתי" ידוע שצהל במצב מושפל, בלי הכרעה ובלי ניצחון אפילו במצב כל כך קיצוני הם לא מצליחים, והם לא מצליחים להגן עלינו בכלל, כחודש ימים אנו במלחמה ורק באים עלינו צרות רבות !!! משום שהם רק רוצים לגייס חרדים כדי לעקור את הדעת מהחרדים!!! תכליתו של הציונות היא רק לעקור את יסודי הדת מעם ישראל. כבר יש יותר מ30 חרדקי"ם פצועים קשה!!! אז למה מגייסים עוד חרדקי"ם בלבוש חרדי? "הָסִירוּ אֶת אֱלֹהֵי הַנֵּכָר אֲשֶׁר בְּקִרְבְּכֶם וְהַטּוּ אֶת לְבַבְכֶם אֶל ד' אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל!

  הציונים-צה"ל העלו קמפיין לגיוס בהתנדבות של בחורים ואברכים חרדים הלומדי תורה, במטרה להוריד את המחיצות בינינו (בין הקדושה – לטומאה) (בין עם ישראל – לערב רב) יש להזהר מלהתחבר לרשעים האלו. גם שלחו את מחט גבעתי לדבר יפה עם החרדים, בעיתון משפחה. וכמה שעות לאחר מכן, חטוף או נהרג מגבעתי, מי יודע מה עוד הקב"ה יעשה להם עכשיו. זה שקורה כשנלחמים בד' ובעולם התורה, בבחורי ישיבות, באברכי כולל, ובלומדיה. איזה ביזיון.

  כבר ידוע מזמן לחרדים שאסור ע"פ דיני התורה להתגייס לצה"ל הציוני, (בגדר של יהרג ואל יעבור) עלינו להיבדל מהשפעתו הרעה של השלטון הכפרני, ועכשיו צה"ל מגייסים חרדים לחטיבת גבעתי? שומו שמים, וכי יש בגידה בהקב"ה בתורה ובחרדים גדולה מזה? כדברי רבי אלחנן וסרמן ז"ל הי"ד, שלפני הגאולה הערב רב ישלוט וישפיל את תלמידי החכמים האמיתיים, ועליהם על הציונים כיוון החפץ חיים ז"ל שהם מזרע עמלק ממש. על כן צריכה להיות הכרה חזקה בקרב בני תורה החרדים לדבר ד', להתרחק מהשפעתם הרעה של השלטונות הציונות ולא להתגייס כלל. הציונים הם רוצחי הנפש היהודי.

  עכשיו, מה שנוגע לחיילים, כבר פסק החפץ חיים ז"ל, שכל שיש בו אפיקורסות ומערער אפילו על דקדוק אחד מן התורה אינו בכלל עמיתך, ולכן אין חיוב להתפלל עליהם (על רובם משום שהם כופרים בשם ובתורתו) ביאור הברכה, וכל המינים כרגע יאבדו הכונה היא על אלו הכופרים בהשי”ת ובתורתו, ובשעת מלחמה, אין נאה לחפש קטרוגים על עם ישראל, אבל צה"ל ומדינת ישראל לא יגנו עלינו יותר! רק ההתקרבות לקל ולתורתו!!! וכשיש דין למטה אין דין למעלה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • כואב לראות הכתבה שלך אבל אתה צודק לגמרי

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב