הנס בלידה: שרון גל ריגש את צופי 'האח הגדול' (הקלטה)

"פתחתי ספר תהילים וביקשתי סימן מאלוקים שתפילתי התקבלה", כך במילים אלה תיאר שרון גל בתוכנית "האח הגדול" על הנס שהתרחש לו במהלך לידת בתו. האזינו.{ "קיבלתי איתות משמיים"}

"פתחתי ספר  תהילים וביקשתי סימן מאלוקים שתפילתי התקבלה", כך במילים אלה תיאר שרון גל  בתוכנית "האח הגדול," על הנס שהתרחש לו במהלך לידת בתו.

שרון גל תיאר בפני הצופים על  נס אמיתי ומרגש שאירע  לו עם בתו הקטנה שנולדה ואושפזה באינקבטור, והיה חשש לחייה."שרון לקח תהילים ולא הפסיק להתפלל, "בסיום הספר ביקשתי סימן שאלוקים שמע לתחינתי, והוא קיבל אותה".

"הכיפה שלי עלתה וירדה במשך השנים, אך האמונה נותרה בלב עמוק עמוק", הוא סיפר על יהדותו, והמשיך "אני מעריץ אנשים שלא מגיעים מבית דתי ומתגברים על תאוות העולם הזה".

האזינו לסיפור המדהים והמפעים. "הרגע שחיזק לי את האמונה".

 
כפי שפרסמנו בעבר, לפני כחודש נכנסה דמות ססגונית במיוחד לבית האח הגדול שבנווה אילן, חבר הכנסת לשעבר ואיש  התקשורת שרון גל, שהספיק כבר להסביר לצופים את דעותיו בשלל נושאים שעל סדר היום- בהם אלאור אזריה, וכן על המאבק בארגוני השמאל.

בישיבה עם דיירי הבית הסביר שרון גל  את גרסתו לאירועי אלאור אזריה ואת הסיבה להצטרפותו למאבק של המשפחה,"בינינו, אפשר לחשוב על זה כאילו שזה קרה בשווייץ. אתה יודע שכל הסרטונים של בצלם שודרו בבית המשפט ללא סאונד?", אמר גל. "למה? אם היית מגביר את הסאונד, היית שומע מסביבך צעקות: 'יש עליו מטען, יש לו סכין, יש עליו מטען, הוא מסוכן'. לא משנה איך הזירה נוהלה, אז אתה בתור חייל שומע את זה ככה שלוש דקות, מה לימדו אותך לעשות? לנטרל סכנה".

"לקחת לוחם מצטיין באזיקים ולהרשיע אותו ברצח, אתה יודע למה זה קרה? זה קרה בגלל כל ארגוני העאלק ארגוני זכויות אדם 'בצלם' ו'שוברים שתיקה' שמקבלים מימון מהאויב, הולכים ועושים פרופגנדה מבחוץ, מציירים אותנו כלא אנושיים וכאלה".

 

 

גל המשיך וטען "אתה לא יכול לשפוט בן אדם שהיה בזירה ועכשיו כל המשפט שלו היה קרקס אחד מההתחלה ועד הסוף. הייתי שם בכל הדיונים. זה לא פייר וזה גם לא מתאים למציאות שאנחנו חיים בה. מחר יקרה מקרה דומה, חייל יחשוב אני אנטרל סכנה ייקחו אותי באזיקים, ירשיעו אותי ברצח. מה, אני אקח סיכון? אז המחבל ייקח פצצה ויתפוצץ על חיילים ואז מי ילך לאימהות שלהם, 'בצלם' ואלה… זה לא ממקום של שנאה וגזענות וכאלה, זה ממקום של לשמור על עצמנו".

בנוסף, גל טען כי אין לו בעיה עם קריאתו של ראש הממשלה ביום הבחירות 'הערבים הולכים לקלפיות', ואם היה אומר החרדים הולכים לקלפיות התקשורת הייתה נסערת? לדעתי אין אם זה בעיה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.