הנס שמסעיר את בית שמש: ברגע האחרון עשרות הבנות ניצלו מדריסה

תלמידות חרדיות מביה"ס 'בית מלכה' בבית שמש, היו אמורות לצאת בתום יום הלימודים אתמול החוצה. באותו רגע איבד נהג אוטובוס את השליטה ועלה על המדרכה. אז איך הן ניצלו בסוף?

נס גלוי אירע אמש על יד בית הספר בית מלכה – בעלזא בבית שמש: כמו בכל ראש חודש, סיימו התלמידות החרדיות את הלימודים בשעה 12:30.

באחת הכיתות שוחררו הבנות מספר דקות לפני הצלצול, שהיה אמור להישמע בדיוק בשעה 12:30, כאמור.

הבנות יצאו לשער, אך השומרת לא איפשרה להן לצאת, עקב השעה המוקדמת. הבנות הסבירו לשומרת שהן סיימו מוקדם, ושלרגל ראש חודש כולן מסיימות היום מוקדם.

השומרת השאירה את השער נעול, ונכנסה למזכירות לבדוק האם אכן מסיימים מוקדם, והאם אפשר לשחרר את הבנות לפני הזמן.

עד שהשומרת חזרה לשער כבר היה הצלצול, ובפתח השער הנעול כבר עמדו כמה עשרות של בנות שרצו לצאת מבית הספר.

בדיוק באותו רגע הגיח אוטובוס בנסיעה מהירה, ואיבד שליטה. האוטובוס עלה על המדרכה, ומעוצמת המהירות נתלשו כל גדרות הביטחון שעל המדרכה. האוטובוס המשיך בנסיעה ועבר לצד השני של הכביש, הגיע עד לפתח בית הספר בית מלכה, ושם גרר ומעך את הרכב של השומרת והמשיך שוב ועלה על המדרכה ובעוצמה הוריד את הגדרות גם בצד הזה של הכביש, יחד עם עמוד תמרור שהיה מוצב במקום, ורק אז נעצר. בניסי ניסים לא היו נפגעים כלל וכלל.

אחד הנוכחים: "לו השומרת לא הייתה נכנסת לבדוק את העניין עם המזכירות האם לשחרר את הבנות מוקדם יותר, היו כמה עשרות בנות על המדרכה בדיוק במקום שהאוטובוס איבד את השליטה, וחס וחלילה לחשוב מה היה יכול להיות התוצאות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.