הנערה שהתאבדה: "מרגישה כמו אוויר" (וידאו)

בת ה-13 מהשרון שהתאבדה לאחר שלא יצאה לטיול השנתי, תיארה את תחושתיה בעקבות יחסן אליה. "גרמתם לי להרגיש כאילו אני סתם איזה אטום או חיידק. אף פעם לא באמת עירבתם אותי במשהו". { הסיפור שמזעזע את ישראל}

 

הסיפור שמזעזע את המדינה:  בת ה-13 מהשרון שהתאבדה לאחר שלא יצאה לטיול השנתי, תיארה את תחושתיה בעקבות יחסן אליה. "גרמתם לי להרגיש כאילו אני סתם איזה אטום או חיידק. אף פעם לא באמת עירבתם אותי במשהו".

בהנהלת בית ספרה של הצעירה בשרון הבהירו כי היא שילמה עבור הטיול השנתי שאליו הייתה אמורה לצאת – זאת בניגוד לטענות ההורים של חברותיה שאמרו אמש לחדשות 2 Online ש"הנערה התביישה לספר להוריה על הטיול כי ידעה שאין להם כסף לשלם עליו".

"הורי התלמידה שילמו לבית הספר סכום של הטיול ב-13.11", אמרו הבוקר בהנהלת בית הספר, "כך שהטענה שהיא לא שילמה ובית הספר לא איפשר לה לצאת בשל כך אינה נכונה. בית הספר שלנו מעולם לא מנע מתלמיד לצאת לפעילות כלשהי עקב אי הסדרת תשלומים".

במשרד החינוך הדגישו הבוקר כי מותה של הנערה לחלוטין אינו קשור לנושא התשלום. "התשלום עבור הטיול הוסדר על ידי משפחתה זמן רב לפני מועד הטיול, והיה לה את כל הציוד הנדרש כדי לצאת לטיול עם בני כיתתה", אמרו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.