הפלסטינים בעטו בדלת הצימר: "נהרוג אתכם"

את השבת הקודמת לא ישכחו בני המשפחה מהמרכז שרק רצו לבלות קצת בצפון. בני המשפחה החרדית הגיעו לשהות בשבת בצימר במושב בגליל התחתון לאחר שחגגו יום קודם את הילולת רבי שמעון בר יוחאי במושב מירון. {זה מה שקרה למשפחה חרדית}

את הסיפור הזה שפורסם לראשונה ב'בקהילה' לא תשמעו באף מהדורת חדשות, אפילו המשטרה הגדירה את המקרה הנורא הזה כמעשה שובבות של נערים, כשזה בעצם היה עלול להסתיים באסון לאומני קשה.

את השבת הקודמת לא ישכחו בני המשפחה מהמרכז שרק רצו לבלות קצת בצפון. בני המשפחה החרדית הגיעו לשהות בשבת בצימר במושב בגליל התחתון לאחר שחגגו יום קודם את הילולת רבי שמעון בר יוחאי במושב מירון.

מיד עם הגעתם לצימר שמעו מכיוון הקומה העליונה קולות של נערים שהתבררו לאחר מכן כחברים בקבוצה של כ-40 נערים ערביים מאזור השרון שבאו לנפוש אף הם במושב. בני המשפחה הופתעו מכך, אך סברו כי ניתן להעביר את השבת זה לצד זה באין מפריע.

בערב החליטו בני המשפחה לסעוד את סעודת השבת בגינה הציבורית של המושב ולאחר מכן הלכו לישון בשעה מוקדמת.

ואז זה קרה. בסביבות השעה 23:00 החלו דפיקות חזקות בדלת של הצימר, אלה היו נערים מהקומה העליונה. הדפיקות התגברו והפכו למהלומות עזות שלא פסקו לרגע.
בשלב כלשהו החלו הנערים להשמיע קריאות נאצה, קללות ואיומים. "תפתחו, תפתחו לנו, אם לא נהרוג אתכם".

אב המשפחה סיפר כי "ילדיי התעוררו בהיסטריה וכשהנערים שמעו את הבכי של בתי בת העשר החלו לדפוק ולצעוק עוד יותר חזק. אשתי התחילה להגיד אם הבנות פרקי תהילים בשקט, ולי לא היתה ברירה וחייגתי למשטרה בשבת".

כעבור רבע שעה הגיע למושב כוח משטרה והנערים נמלטו מהזירה.

"אשתי פתחה את הדלת לשוטרים ופשוט צנחה על הרצפה מחרדה, בנותיי נראו חיוורות ורועדות והשוטרים הזעיקו כוח רפואי".

למחרת בבוקר התברר כי המשטרה לא הגדירה את האירוע כלאומני, אלא כמעשה שובבות של נערים משועממים שחיפשו קצת עניין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.