צפו: הנער החרדי שברח מביה"ח מדבר(וידאו)

"מרגיש טוב יותר": א' הנער החרדי שברח מאשפוז וחזר לשם בתיווכו של הרב גרוסמן, מספר על הטיפולים וההתמודדות. צפו

יותר משבועיים עברו מאז שא', הנער החרדי בן ה-16 שברח מהטיפולים הכימותרפיים, חזר והתאשפז מחדש בבית החולים, ובראיון לערוץ 2 הוא נשמע מפוייס ואופטימי בהרבה. "אני מרגיש טוב יותר בבית החולים", הוא אומר במהלך הראיון. צפו

 

כזכור, א' עמד במרכזה של סערה תקשורתית כאשר הוא ברח מהאשפוז בביה"ח והצהיר כי אינו מעוניין לחזור לשם. בתיווכו של הרב ישראל גרוסמן ממגדל העמק חזר א' לבית החולים כשהרופאים מצידם הבהירו כי "אין שום כוונה לחייב את הנער בכח לקבל טיפול כלשהו". מנגד, הנער ומשפחתו טענו אז כי ללא לחץ ציבורי הנער עלול לקבל טיפול בכפייה ובניגוד לרצונו.

כעת הרופאים בבית החולים רמב"ם נערכים להשתלת מח עצם שהוא צריך לעבור. למרות המתיחות שהייתה בין המשפחה לבין הצוות הרפואי כשא' ברח מבית החולים וסירב לקבל טיפול, כולם מתרכזים בלנצח את המחלה. "הוא אמור לצאת הביתה כשהספירות שלו יתאזנו ולקבל מח עצם…אח שלו הוא מתאים לתרומה. הסיפור שלנו נוגע לכל מי שחולה במחלה ומקווים שייקחו את זה בצורה חיובית", סיפר אביו של הנער.

א' עצמו הסביר כי הקושי הגדול בשהייה בבית החולים הוא הצורך בשהייה ממושכת בחדר האשפוז והמחסור בחופש. "אני יוצא מדי פעם לים לנשום אוויר וחוזר", הוא מוסיף.

בתוך כך, אביו של א' עזב את עבודתו בשל ההתמודדות הרפואית של בנו, וכעת המשפחה מתקשה להתמודד עם הנטל הכלכלי. צביקה סרוסי, קרוב משפחה מעיד "האחזקה השוטפת של הבית קשה מאוד. אנחנו פונים לכל מי שיכול לעזור לסייע למשפחה בתקופה הקשה הזו במצוקה כלכלית קשה מודים מראש לכל מי שיכול לעזור".

תרומות למשפחתו של א' ניתן להעביר לחשבון בנק על שמו של חיים כהן שמספרו 519731 סניף 002, הבנק הבינלאומי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.