הנקמה הפוליטית הראשונה של רון קובי: רכבו של מנהל מחלקת הקבורה – נלקח

איש ש"ס בטבריה גלעד חנון, שמנהל את מחלקת של שירותי הקבורה של העירייה במשך שנים רבות, קיבל אמש (שלישי)הודעה מהעירייה שלא יוכל לעשות יותר שימוש ברכב העירייה המשמש אותו לצרכי האבלים בעיר.

הנקמה הפוליטית הראשונה של רון קובי, כך נראה, הגיע מהר מהצפוי. גלעד חנון,(ש"ס) שמנהל את מחלקת של שירותי הקבורה של העירייה במשך שנים רבות, קיבל אמש (שלישי)הודעה מהעירייה שלא יוכל לעשות יותר שימוש ברכב העירייה המשמש אותו לצרכי האבלים בעיר.

אתמול, התקשרו אליו מהעירייה שלא יוכל לעשות שימוש ברכב שהעירייה הקצתה לו במסגרת תפקידו ולא יוכל לבצע את עבודתו בסיוע לאבלים שיושבים שבעה. כן דרשה העירייה שיחזיר את הרכב שברשותו.

בכיר פולטי בעיר אומר ל'אקטואליק' כי רון קובי מנהל נקמנות על רקע מלחמתו בדתיים, "איך אפשר לעזור לאנשים שהכי צריכים עזרה בזמנים קשים בלי רכב?" תוהה אותו גורם, "איך אפשר לקחת להם כיסאות שולחנות סידורים וכו".

מקורב לגלעד חנון אומר ל'אקטואליק' שראש העירייה הנבחר רון קובי הורה כבר לפני שבועיים לקחת לו את הרכב, אלא שהיועץ המשפטי של העירייה לא אפשר לו לעשות זאת מכיון שעדיין לא נכנס ללשכת ראש העיר. "אבל בשבוע שעבר שנכנס ללשכת ראש העירייה מיהר רון קובי והחליט שהוא חייב להחזיר את הרכב.

רק השבוע, נפטרו בעיר מספר תושבים ויקיריהם פונים אליו בבקשה להעביר לרשותם ציוד אך הוא מפנה אותם למוקד העיריה 106.

מקורב לגלעד אומר: "רבי גלעד מפרנס תשעה נפשות בבית. התנקמו בו בגלל שהוא פעיל שס, לכן הוא נאלץ לסבול ולשלם את המחיר בשל נקמנות אישית של ראש העיר שמתנכל לצורכי הדת בעיר".

דובר עיריית טבריה מסר את התגובה הבאה: "עיריית טבריה אינה דנה ומתייחסת לענייני עובדים בתקשורת!!!".

 

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דני דן

  נו באמת…

  מה שיפה שאתם בכלל לא מגמתיים ושמתם תמונה מאוד ׳׳רלוונטית׳׳ |
  הגב
 2. לא נקמה ולא נעליים תפסיקו לשקר

  רון קובי בן אדם ישר ומקצוען תדייקו לפני שאתם מפרסמים

  אבי |
  הגב
 3. לא אלמן ישראל

  רון קובי דואג לחרדים ולתושבי טבריה טוב יותר מההנהגה הקודמת !!! תמו הימים של הבטלה ופוליטיקה זולה בבניין העירייה. תתחילו להתרגל אצל רון קובי באים לעבוד, עד היום באו לעבודה לכן הוא קיבל עיר אבודה.

  שרון רביב |
  הגב
 4. עובד עיריה לא עושה פוליטיקה

  1. סוף מעשה במחשבה תחילה עובד עיריה לא עושה פוליטיקה לא במסגרת שעות העבודה בעיריה ולא מחוץ לשעות העבודה.
  2.תשאלו את חנון מה עשה עם הרכב במשך ה 5 שנים האחרונות שאסרו לקחת רהוט וציוד למשפחות אבלות.

  משה |
  הגב
 5. שימע

  פתאום כשהחרדים חוטפים הם מגלים תמונת מראה להתנהגות שלהם לאורך שנים. אני מקווה שהופעתו של רון קובי תגרום לחרדים לעשות חשבון נפש איך הגיעו למצב הזה.

  אפשר לחשוב שבבני ברק אין נקמנות |
  הגב