"נחמן אתה היית צדיק, תתפלל עלינו" (וידאו)

בהלוויה רווית יגון וכאב הובאו הנרצחים בטבח במגדל למנוחות. "נחמן הצדיק, אני צריך להספיד אותך שלא כדרכו של עולם", ספד האב. צפו { נרצחי מגדל למנוחות}

בשעה זו (ראשון) מובא למנוחות נחמן עתיה ז"ל בבית העלמין במגדל.  בהלוויה רווית כאב ויגון השתתפו  מאות בני משפחה וחברים שבאו ללוות אותו בדרכו האחרונה. לאחר מכן הובאו למנוחות  גם שלושת הנרצחים האחרים, דור כרסנטי ושני ילדיה הפעוטות.

"נחמן אתה היית צדיק. היום אני מבין שנפלה בחלקי זכות להיות אבא שלך, וכמו תמיד אפשר להעריך את זה רק אחרי שנפרדים", ספד לו אביו, ישראל.

"נחמן הצדיק, אני צריך להספיד אותך שלא כדרכו של עולם", הוסיף האב. "אם נפרדנו ממך ככה, כנראה שאתה צדיק גדול מאוד. אני יודע שעכשיו אתה שמח. אנא ממך תתפלל עלינו ובפרט על נתן, שנמשיך לחיות חיים בריאים בגוף ונפש, שנוכל לעמוד בניסיון הקשה הזה"

אמם של נתן ונחמן ז"ל, סיפרה היום עם שחרורו של נתן מבית החולים כי החשוד ברצח אהב את ילדיה והזמין אותם אליו כמה פעמים: "לא היה שום דבר מחשיד".

"הוא צדיק, עכשיו הוא יהיה עם כל המלאכים. ילד טוב יישאר צדיק לנצח. לא חטא ולא יחטא לעולם", אמרה האם מוקדם יותר על בנה שנרצח. "תאהבו את הילדים שלכם ותשקיעו בהם. לא האמנתי שלנו זה יקרה. צריך להתמקד בתכלית ולהבין למה באנו לעולם הזה".

בעלה של דור, ביקש"סליחה מאלוקים" על מעשיו, החשוד נשלח להסתכלות פסיכאטירית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.