הנשים החרדיות חיבקו את ליהיא לפיד

במסעדת ריקוטה בהר חוצבים נערך אתמול מפגש מיוחד בין 'נשים חרדיות בתקשורת' לבין רעיתו של יו"ר יש עתיד ליהיא לפיד שהתקבלה בחיבוקים על ידי הנשים החרדיות. {מפגש מרתק}

בצל ההתקרבות של יו"ר יש עתיד יאיר לפיד לחברה החרדית התקיים אתמול במסעדת ריקוטה בהר חוצבים מפגש מיוחד בין  'נשים חרדיות בתקשורת'  לבין הגברת הראשונה ליהיא לפיד שהתקבלה בחיבוקים על ידי הנשים החרדיות שסעדו לצידה .

אחת המשתתפות באירוע המלוטש היא יעל נבון שסיכמה את המפגש בדף הפייסבוק שלה,  "האורחת הפעם היתה הגב' ליהיא לפיד, עם שיח מקסים על נשים ופמיניזם מנקודת מבטה", כתבה נבון ועברה לפרט   "ליהיא כבשה אותי בכנות בפשטות ובישירות שלה, כמה (לא) הופתעתי שהתובנות שלה על נשים ואמהות, הן בסופו של דבר תובנות כל כך אוניברסליות, כאלו שכל אשה באשר היא יכולה לראות את עצמה לפחות בחלק מהסיטואציות המתוארות בהזדהות מלאה!

נבון סיפרה כי "בעודי מאזינה ברוב קשב, הרשיתי לעצמי במקביל להרהר.. מעניין מאוד, לו אשה חרדית, "אשתו של" (ח"כ, עסקן, אברך, יוניימיט) הייתה מנהלת שיח כזה אחד לאחד, האם גם אז היינו אנחנו הנשים החרדיות, המשכילות, הדעתניות, הפמיניסטיות, מקבלות את זה בכזה חן וחיבוק גדול, או שמא אם זה היה בא ככה כמו שזה היה, אחד לאחד מדמות חרדית אותנטית, היינו באיזשהו מקום אומרות: זותי גם כן, בית, ילדים ועניינים של נשים, יאללה שתיפתח קצת לעולם שמעבר לשיח הנשי והביתי"…?

 

לפיד נשים

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא מזהה את אשתו של לפיד………….. זה לא אומר משהו על ה"חרדיות" שם???????????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הם בכלל לא נשים חרידיות הם נראים כנשים פרוצות, בגדים צמודות, רואים כל חלקי הגוף שלהם… פרוצות ממש,

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אתה חולה קצת.לא כולם נשות טאליבן.ומי שקונה את הסיפור הזה…שיבושם לו.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב