הנשק של השודד הצעיר בשרון: ארגז קרמבו וסכין. צפו (וידאו)

רעול פנים נכנס לתחנת דלק ואיים על הקופאית בסכין. על מנת להמחיש לקופאית עד כמה הוא רציני ומאיים, השליך לעברה ארגז קרמבו . תוך דקות ספורות הוא נלכד. צפו בתיעוד השוד

צפו בשוד היצירתי (דוברות מחוז שרון במשטרה) (באדיבות רשת)

בן 17.5 מנתניה חשוד ששדד תחנת דלק בעיר באיומי סכין. מצלמות האבטחה בתחנת הדלק חשפו כי השודד לא הסתפק בנפנוף מרומז של סכין לעבר המוכרת, אלא השליך לעברה את החפץ הראשון שנפל לידיו – ארגז קרמבו שעמד בסמוך.

ממשטרת מחוז השרון נמסר כי השוד התבצע ביום ראשון, בשעות הערב. בתיעוד נראה השודד כשהוא רעול פנים בתוך תחנת הדלק, שהייתה ריקה מקונים באותה העת. החשוד התקרב לעבר המוכרת, שלף לעברה סכין ודרש ממנה להעביר לו כסף וסיגריות. לאחר השלכת הפריט המתוק על המוכרת, שדד החשוד אלף שקלים ומספר קופסאות סיגריות מהמוכרת ונמלט.

קצין הנוער של תחנת נתניה דוד מיילך קיבל את הקריאה והגיע למקום עם צוות. לאחר חקירה קצרה של המוכרת הנסערת וכן צפייה בסרטון האבטחה, החלו השוטרים בסריקות והעבירו ברשת הקשר את התיאור של החשוד כפי שנצפה בסרטון. השוטרים החלו בסריקות ולאחר מספר דקות אחד השוטרים זיהה את החשוד ברחוב סמוך ועצר אותו.

הנער החשוד אותר עם סכין, כסף וסיגריות. בחקירתו טען הצעיר כי נפלה טעות והוא אינו הצעיר המצולם, אך לאחר חקירה מהירה של המקרה במחלק הנוער של תחנת נתניה, הוגשה כנגד הקטין הצהרת תובע במטרה להגיש כתב אישום נגדו.

(באדיבות רשת)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.