הסבא מתייצב לימין ההורים ממודיעין עילית (וידאו)

אביו של הילד, סבו הגיב לראשונה לחשדות החמורים. לדבריו, אין רקע לחשדות הללו ומדובר בהורים מסורים. "עד עכשיו זה לא מסתדר לי", הוא אומר לחדשות 2. "אני מכיר אותם הרבה שנים". צפו. { המשטרה לא מכירה את התיק הרפואי}

פרשת ההורים המתעללים ממודיעין עילית מסעירה את הציבור החרדי – ויש רבים שמטילים ספק בחשדות הכבדים כנגד ההורים שחשודים בהתעללות בילדיהם.

אביו של הילד, סבו הגיב  לראשונה לחשדות החמורים. לדבריו, אין רקע לחשדות הללו ומדובר בהורים מסורים. "עד עכשיו זה לא מסתדר לי", הוא אומר. "אני מכיר אותם הרבה שנים". הסבא  מכחיש כי  בני הזוג סובלים ממחלות נפשיות ומתעקש: "טיפול כזה מסור לא רואים". לדבריו, המשטרה טועה. "המשטרה לא כל כך יודעת, היא לא מכירה את הרקע הרפואי של הילד. אני לא מאמין לבית החולים".

מי שפצוצה את הפרשה היא  ד"ר גליה ברקאי מהמרכז הרפואי שיב"א בתל השומר, ששמה לכך שהילד שב לבית החולים באופן תכוף מדי. "הוא אושפז אצלנו מספר רב של פעמים בשנה האחרונה, כשבכל פעם היו לו הסתמנויות קליניות מיוחדות", היא מסבירה. "רפואית זה לא התאים לאף מחלה, ואז התחלנו לחשוד".

לדברי הרופאה הבכירה, "פנינו למשטרה, שהוציאה צו בית משפט ואז התקינו מצלמות". המצלמות של חוקרי מרחב דן תיעדו, על פי החשד, את האב תוקף את ילדו,  ואת האם מחדירה לבנה חומרים זרים לתוך האינפוזיה, עורכת הדין חגית רחמני, מכחישה בשמם את החשדות. החומרים שהוחדרו לגופו של הילד מצויים בבדיקה, והפעוט נמצא עם קרובי משפחה שיצטרכו כעת לסייע לו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.