הסבתא הטיחה באהרונוביץ מול המצלמות, האב שיחזר: "ראיתי את דניאל נופל מהרסיס" (וידאו)

בביקור תנחומים של השר לבטחון פנים אצל משפחת הנער שנהרג מהפצ"מר תקפה אותו סבתו של הנער, וגם ראיון עצוב עם הורי הנער והאב שמשחזר: "ראיתי את דניאל נופל אל מותו מהרסיס, אך לא יכולתי לעשות כלום". צפו

סבתו של הילד דניאל שנרצח מהפצמ"ר בנחל עוז, הטיחה בשר אהרונוביץ וביקשה הסבר מדוע הם הרשו לתושבי לחזור לישוב ודרשה "תעשו משהו".

השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ' הגיע אמש לביקור תנחומים אצל משפחת טרגרמן, אך הסבתא התפרצה עליו מול כלי התקשורת: "אני רוצה שתעשו! תקומו ותעשו, עם כל הקושי, כל חייל שנמצא שם הוא כמו הבן שלי, או כמו הנכד שלי, אבל תעשו, תעשו משהו, אי אפשר ככה. איזה ביטחון אני יכולה לשלוח אותו? אנחנו רועדים מפחד שיקרה לו משהו".

הסבתא אמרה לו בכאב: "12 נכדים יש לי, אחד כבר לא נושם", אמרתם 'תחזרו לנחל עוז', אמרתם וחזרו. ואיזה מחיר אנחנו משלמים? איזה מחיר? אף אחד לא יחזירו לנו, אף אחד".

מלשכת השר אהרונוביץ' נמסר כי ביקור הניחומים הסתיים בחיבוק בין הסבתא לבין השר. "היא ביקשה ממנו שייצג אותם ואת מה שעובר עליהם בממשלה ובקבינט", נמסר.

גם הוריו של הילד דיברו עם התקשורת ושיחזרו את הרצח הנורא: "ראיתי איך הרסיס מפיל את דניאל לרצפה, תוך שניות אתה מבין שזה לא סמוך לגדר או בשטח פתוח אלא ממש עלייך", סיפר האב בקול רועד ואמו של הילד הוסיפה: "לא נחזור לנחל עוז"

וכה סיפר האב: "הכל קרה כל כך מהר, שלוש שניות אחרי האזעקה הבנתי שזה נפל ממש פה מעבר לקירות, ראיתי איך הרסיס חולף מולי ומפיל את דניאל לרצפה, אני קולט שהדבר הזה נכנס הביתה, הסתובבתי אחורה ליובל הבת שלנו, לקחתי אותה וזרקתי אותה אל גילה בממ"ד. גילה רצתה להתקשר למישהו אבל כבר ידעתי שאין צורך לקרוא למישהו שיבוא, הייתי ליד דניאל שנייה או שתיים לפני שכיסיתי אותו, מיד רצתי לממ"ד לקחתי את גילה ואת שני הילדים ופשוט ברחנו מהתופת הזאת כשאנחנו משאירים את דניאל מאחור. זה היה כמו סרט, מאז אנחנו מנסים לעבור את זה יום יום, שלב שלב".

צפו בראיון הכאוב של ההורים השכולים:


באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.