הסבתא שחזרה: "שמענו דפיקה בדלת וראינו את המחבל"

הסבתא שנפצעה קל שחזרה את האירוע: "שמעתי דפיקה בדלת וחשבתי שאנשים באו לאירוע"

בליל שבת חדר מחבל ליישוב חלמיש ורצח בדם קר את בני משפחת סולמון במהלך שולם זוכר לרגל הולדת הנכדה.

אלעד מנחם סלומון בן 36 בפטירתו, אב לחמישה ילדים מאלעד. רעייתו של אלעד נעלה את עצמה בחדר עם הילדים ובכך הצילה את חייהם, הסבתא טובה נפצעה באורח קל.

רחל מעוז, שכנת המשפחה שבנה החייל ע' ירה במחבל, שחזרה את האירוע: "אנחנו בשולחן שבת לקראת סוף הארוחה ומתכננים עוד כמה שניות לצאת מהבית ולעבור את השביל לבית של השכנים שעושים מסיבה לכבוד הנכד החדש שנולד", סיפרה השכנה. "שמענו קולות מוזרים, כמו צרחות, לא ידענו מה זה ולא רצינו להאמין. בעלי רץ מהבית, חשב אולי קטטה, והבן שלי צועק אחריו 'אל תצא בלי נשק' כי הבין שקורה אירוע חבלני, ורץ להביא את הנשק שלו מהכספת".

"אחרי שנייה בעלי אמר 'יש שם מחבל אצל השכנים' ולקח את הנשק", הוסיפה. "התקשרתי למשטרה ונעלתי את הדלת אחריהם. אחרי שנייה שמענו ירייה אחת ושקט מופתי, אין צעקות ואין כלום. הבן שלי קפץ את הגדר, רואה את המחבל עומד במטבח וירה בו דרך החלון. בעלי רץ פנימה עם הנשק, בעט בסכין של המחבל כדי להרחיק אותה ושמר עליו עם הנשק. הם ניסו לעזור לפצועים, דיברו עם טובה וניסו להבין אם יש עוד מחבל ואיך הוא נכנס".

הסבתא שחזרה באזניה את האירוע  באומרה: "היא סיפרה ששמעו דפיקה בדלת ומכיוון שהם ציפו שאנשים יבואו למסיבה הם פתחו את הדלת".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.