הסבתא של האחים גרוס נרגשת: "עם ישראל מתגלה בגדלותו" – (סיקורי וידאו ועידכונים שוטפים מביה"ח)

שיפור דרמטי ומשמעותי במצב האחים גרוס כפי שפורסם לראשונה בחדשות 2 Online, בעיקר במצבו הרפואי של יצחק גרוס, שנותק ממכונת הלב-ריאה.

בהודעת בית החולים לתקשורת נאמר מאת הפרופסור יוסף פרס: "אנחנו נרגשים לספר שיצחק בן ה-5 הורד היום ממערכת האקמו וליבו מתפקד כרגיל, הצוות שלנו עובד לילות כימים ומשקיע רבות בהצלת הילדים. בשעה קשה זו אנחנו מאחלים למשפחה הבראה מהירה ומלאה של הילדים".

יצויין כי האח הגדול, מיכאל בן ה-7, במצב קשה אבל יציב: "ברגע שיהיו לנו דברים נוספים לגביו, נדווח", על ניתוק מהאקמו את יצחק נאמר מפי בכיר בית החולים ד"ר עובדי דגן כי "ברגע שאנחנו מנתקים מהמכונות, אנחנו מתרשמים שתפקוד הלב הוא טוב, אבל זה עדיין לא אומר שיצאנו מסכנת חיים בשלב הזה".

הסבתא של האחים שרק לפני כמה ימים קראה בבכי נורא לכל עם ישראל בתחנת הרדיו החילונית גלי צה"ל, מבקשת מכל הציבור להמשיך בתפילות לשלום נכדיה האהובים: "אנחנו מבקשים מעם ישראל להמשיך בתפילה לטובת בריאותם של הילדים היקרים, לזה עדיין אנחנו זקוקים. הרופאים הם נהדרים ועושים את שלהם, אבל אנחנו מאמינים שצריך עזרה מריבונו של עולם. עם ישראל מתגלה בגדלותו". אמרה כולה נרגשת.

גם הסב של הילדים הרב יעקב גרוס אומר: "יש הטבה אצל הבן הקטן. נותק מהמכשירים אך עדיין בסכנה. הבן הגדול מחובר למכשירים ומחר תתקבל החלטה האם לנתקו".

 

וידאו מהודעת הצוות הרפואי "שניידר" היום – באדיבות רשת

צפו בראיון של הפרופסור עם עודד בן עמי על מצב הילדים – באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חבל שכול הכתבות מהרשת לא עולות באינטרנט הכשר

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב