הסגולה הבדוקה על ציון הצדיק

הצדיק רבי גדליה משה מזוועהיל זיע"א, מוכר ומפורסם בעקבות הסגולה המופלאה שעברה מפה לאוזן במשך שנים רבות. כי כל העולה על קברו בימי שני וחמישי וביום שני שאחריו, ברצף שלושה ימים יזכה לישועות רבות בכל עניין ועניין. {אל תפספסו}

הערכות רבה לקראת יום ההילולא ה- 66 של הצדיק הקדוש רבי גדליה משה מזוועהיל זצוק"ל
למרות המצב, המונים צפויים להגיע ביום שישי כ"ד בחשוון למרכז ירושלים לפקוד את קברו של הצדיק

במהלך השנה נוהרים רבבות מכל הזרמים לציונו של הצדיק הקדוש רבי גדליה משה מזוועהיל זיע"א להיוושע ולבקש שיהיה מליץ טוב בעבורם. השנה, לרגל המצב נרשמת ההערכות רבה של הגורמים המסיעים וגורמי הבטחון לאבטח את העליה לקברו של הצדיק הקבור במרכז ירושלים בסמוך לגן סאקר ולמרגלות מושבה של הכנסת.
\
הצדיק רבי גדליה משה זיע"א, מוכר ומפורסם בעקבות הסגולה המופלאה שעברה מפה לאוזן במשך שנים רבות. כי כל העולה על קברו בימי שני וחמישי וביום שני שאחריו, ברצף שלושה ימים יזכה לישועות רבות בכל עניין ועניין. ואמנם, העדויות מצביעות על ניסים מופלאים, של עקרות שנפקדו, זוגות שהקימו בית בישראל אחרי שנים של ייאוש, ועוד ישועות לרוב.

יום פטירתו של הצדיק יחול השנה ביום שישי, כ"ד חשוון. וכבר בימים עלו עמלים מנהלי מסודות זוועהיל להכשיר את השטח לקראת הרבבות הצפויים להגיע החל מיום רביעי המקדים ליום ההילולא וזאת בכדי לקיים את הסגולה המפורסמת של תפילה רצופה בימי שני חמישי ושני.
במוסדות זוועהיל מתגברים בימי ההילולא את מוקד הישועות בו ניתן להעביר שמות לתפילה בציונו של הצדיק, את השמות ניתן להעביר במהלך השנה ובמיוחד בימי ההילולא.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.