הסגולות הנדירות של פרשת "שירה"

פרשת שירה מסוגלת להצלחה ופרנסה וגם לזיווג הגון: לרגל הפרשה אנו מציגים בפניכם את הסגולות והמנהגים המיוחדים שהשתרשו מזה דורות . { אל תחמיצו!}

אל תפספסו! סגולות מיוחדות ונדירות  לרגל שבת בשלח "שבת שירה" שידועה כמסוגלת לקריעת ים סוף של כל אחד ואחד מאיתנו.

סגולה ידועה היא למלא את הבית בשיר וזמרה, ה"שפת אמת" מביא בספריו שמי שזוכה לשיר שירה יראה משמיים ברכה שמעשה ידיו. .

יש לומר את שירת הים בבית הכנסת ואם אי אפשר אז בבית. יש לומר את השירה בהתרגשות ובשמחה כאילו כל אחד ואחד מאיתנו עובר כרגע בתוך הים ביבשה.

סגלה נוספת מקובלת מהאר"י הקדוש – יש  לאפות 12 לחמניות ולסדרן על השולחן בצורת סגול. בכל ראש שולחן להניח שלישיה ומעליה עוד שלישיה.  סך הכל 6 בכל ראש שולחן.  העיקר לאפות בשמחה כי בפרשה מספרים על נס המן שירד משמים ולחם המשנה בשבת

כסגולה לפרנסה יש לקרוא פרק ס"ט בתהילים שנכתב על ידי נחשון בן עמינדב.

"תערוך שולחן נגד צוררי"- יש לערוך שולחן מושקע, מהודר ומכובד לכבוד שבת. נגד כל הצרות והקשיים. וכן להדר בשמירת שבת, השבת הזו במיוחד.

השבת מוזכרת לראשונה בפרשה "ראו כי השם נתן לכם את השבת" השבת היא בת הזוג של ישראל. השקיעו בשבת- סגולה נפלאה לזוגיות טובה.

יש לפזר פירורי לחם לציפורים לפני שבת.  וזאת משום הכרת הטוב לציפורים שאכלו את המן שפיזרו דתן ואבירם ביום שבת בכדי לתעתע בעם, הציפורים ליקטו את המן והמחישו שדברי משה הם "דברי אלוקים חיים".

לסיום: תופעה חדשה שהחלה תופסת תאוצה בקרב ציבור הנשים שמכינות את התוף כמו מרים הנביאה שיצאה בתופים ובמחולות מיד אחרי קריעת ים סוף.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רבים מאוד מרבותינו הקדושים הורו שמי שאינו חושש לעין רעה ואינו שם מבטחו בסגולות כלל, ושם מבטחו באל יתברך תבוא עליו ברכה. ולעיתים יש לחשוש שסגולה זו ו אחרת היא מדרכי אמוריים ויש לשאול שאלת חכם עליה .

    יראת-יה יחיאלי |
    הגב