הסדר המיליונים: עובדי מעיין החינוך התורני יפוצו

רשת מעיין החינוך התורני של ש"ס תחזיר לעובדי הרשת את דמי המנוי שנגבו מהם בניגוד לחוק במשך 7 שנים – כך פסק בית הדין לעבודה בתל אביב

רשת מעיין החינוך התורני של ש"ס תחזיר לעובדי הרשת את דמי המנוי שנגבו מהם בניגוד לחוק במשך 7 שנים – כך פסק בית הדין לעבודה בתל אביב.

בדיון שנערך הבוקר (שני) בבית הדין לעבודה בתל אביב הוחלט במסגרת הסכם פשרה בין המורה לשעבר אבישי גרינצייג, לבין הרשת של שס להשיב את הכסף לעובדי הרשת שחויבו לשלם את המנוי.

בהחלטת בית המשפט נכתב כך: "הגענו להסכמה על עקרונות הסכם הפשרה וכן גמול לתבוע הייצוגי ולבא כוחו הגמול לתבוע 70 אלף שקל ולעורכי דין 150 אלף שקל כמו כן להלן הסכם הפשרה כפי שיפורסם בעיתון "הדרך" לאחר שתאושר הבקשה מבקשים שהות של 30 יום בכדיי להגיש בקשה להסדר פשרה .

כזכור, הרשת חייבה את כל עובדיה להיות מנויים לעיתון יום ליום, בעלות של 40 שקלים שהיה יורד בתלוש המשכורת, כל זאת נעשה בניגוד לחוק.

בהסכם הפשרה הוחלט להחזיר לכל עובד את הסכום שנגבה מהם ב-7 שנים האחרונות, מודבר בהחזר של מליוני שקלים לכלל עובדי הרשת.

כזכור, כפי שדיווחנו לפני כמה חודשים רשת החינוך של מעיין החינוך התורני, דורשת מעובדי ההוראה והורי התלמידים ברשת לחתום על מינוי לעיתון 'הדרך' – שבועון הבית הרשמי של תנועת ש"ס – כך נודע ל'אקטואליק'.

בהודעת אימייל ששוגרה לחלק מנהלי התלמודי תורה של הרשת נכתב כך: ״מנהלים יקרים לאור בקשתו של מנכ״ל הרשת מצ״ב טופס הוראת קבע של עיתון ״הדרך ״ נבקש להחתים את כל צוות המוסד ולהשיב למייל זה או לפקס 02-6524460 או לחילופין דרך הפיקוח בברכת שנה טובה .

חיים ביטון, מנכ"ל שס, סירב להגיב לדברים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.