הסודנים יעברו לבני ברק? "לא נסכים"

משרד הפנים החליט, בלי לשאול את העירייה להעביר את מיון ורישום ומיון הסודנים לבני ברק. סגר"ע מנחם שפירא בראיון לקול ברמה: "ראש העיר קיים ישיבת חירום" -האזינו

בעיית המסתננים הגיעה לבני ברק: סגרה"ע ב"ב מנחם שפירא טען בראיון למשה גלסנר 'בקול ברמה' כי משרד הפנים החליט, בלי לשאול את העירייה להעביר את מיון ורישום ומיון הסודנים לבני ברק. "פנינו לגורמים בנושא על מנת להעביר את זה מהעיר, זה יכול לגרום נזק כבד ומכשולים רבים. לא נסכים להיות הדלת האחורית של ת"א", הוא אומר.

חבר מועצת העיר בני ברק מיכאל קקון התייחס בצהרים לסוגיה ואמר: "לא ייאמן שמשרד הפנים הולך להציף את בני ברק שצפופה גם כך, אלפי מסתננים שישרצו ברחבי בלילות. בכלל לא ידענו שהטיפול במסתננים עובר לבני ברק, זה נפל עלינו בימים האחרונים בהפתעה מוחלטת. גם ראש העיר לא ידע. בשעות הקרובות תתקיים פגישת חירום עם כל הגורמים הרלוונטיים אצל ראש העיר.

נפנה גם לשר דרעי וגם למנכ"ל רשות האוכלוסין וההגירה. הצפת העיר באלפי מסתננים המשמעות היא נזק כלכלי ורוחני בלתי הפיך לבני ברק.

תושב העיר, חברון גרנביץ' טען בראיון: "מדובר באוהל במתחם רמי לוי על גדות הירקון, זה לא בני ברק. סערה בכוס מים".

תושב העיר, ישראל קליין העיד אף הוא כי מדובר בשכונה שמתגוררים בה מאות משפחות חרדיות. אלפי מסתננים זה אומר תורות ענק, והמשמעות לכך היא שכל אותם מסתננים כבר יבואו באמצע הלילה כדי לתפוס מקום בתור. צריך לתאר לכם איך יראה האזור עם אלפי מסתננים שיציפו את הרחובות?

האזינו לראיון

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הכל מושחת עיריית ב''ב ודרקי שמור לי ושמור לך. מתחנפים לשמאל. ממש קונספירציה כסףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

    הכל כסף ואינטרסים
    מסקנה:תזהרו משס ואגודה כולם זבל

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב