הסוד הגדול נחשף: מי כנראה נתן הסכמתו לעיתון "יום ליום" להתקיף את יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט

לאחרונה מפלגת ש"ס משתדלת כל הזמן להראות לאנשי הבית היהודי כי הם אינם תוקפים אותם, וכי הם מכבדים את רבניהם בחיל ורעדה, והופכים אותם לצדיקים גדולים, אפי' שהגאון הרב עובדיה יוסף תקף אותם ואמר שזה "בית של גויים". היה נראה כי הם החלו להשתכנע מדברי ראשי ש"ס.

אך לפתע תראו כי עיתון "יום ליום" בטאונה של מפלגת ש"ס תקף בבוטות עזה את אנשי הבית היהודי, להלן ציטוט מדבריו: "תנועת הבית היהודי מכרה את נשמתה למפא"י ההיסטורית כדי לקבל אינסוף ג'ובים ממשלתיים, החל מהרבנות, הכשרות והנישואין ונגמר במשרדי הפנים, החינוך והדתות, שם כילו כל חלקה טובה שרק יכלו. ועכשיו כשהג'ובים כבר אינם בידיה היא תוקפת את ש"ס… הבנתם את בנט?? כואב לו שלקחו לו את הג'ובים שהיו פעם של סבא בורג".

הביטאון לא הסתפק בהתקפה על הבית היהודי, אלא אף עבר להתקפה אישית מוחצת על יו"ר הבית היהודי ח"כ נפתלי בנט, הנה המשך ציטוט: "בנט מודה שהוא גדל בבית חילוני מרוקן מתכנים תורניים, ואם נשפוט על פי מעשיו היום, הוא להוט להפקיר את כל הערכים היהודיים והתורניים, תוך שהוא משתמש במנדט שניתן לו על ידי מאות אלפי שומרי תורה ומצוות", ועוד כהנה וכהנה הוא כתב בארסיות רבה נגד בנט.

והנה כששמעו זאת ראשי ש"ס מיהרו ואמרו כי זה לא היה בהסכמתם ולא בהוראה מהם, אך מעיון בכתבתו של אבי בלום במדורו "בית ספר לפוליטיקה" מאת קו עיתונות דתית, נכתב שם: "אם לא ישי ולא דרעי ולא אטיאס הורו להתקיף, אז נשאר לנו תשובה אחת שיכולה להיות נכונה, הרב צבי חקק, נאמן ביתו של הגר"ע יוסף אשר משמש גם כוועדה הרוחנית של העיתון, והוא זה שאישר לעיתון להתקיף את הבית היהודי ואת יושב ראשם נפתלי בנט".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.