נתניהו עבר טיפול פוליפים ב'שערי צדק'

אתמול פורסם כי נתניהו יעבור את ההליך במעייני הישועה, בבני ברק, בני ברקים רבים התאספו ליד בית החולים ולא ראו שם תכונה מיוחדת לקראת הטיפול, בהמשך התברר כי נתניהו כלל לא הגיע לבית החולים הבני ברקי { תחת הסוואה }

ראש הממשלה בנימין נתניהו עבר הבוקר (שישי) בדיקת קולונסקופיה כשהוא תחת טשטוש, במהלכה הוסרו מספר פוליפים.

את הבדיקה ביצע פרופ' ערן גולדין, מנהל מחלקת גסטרו בבית החולים שערי צדק שבירושלים.

מלשכת ראש הממשלה נמסר כי נתניהו התאושש ושב לפעילות מלאה.

אתמול פורסם כי נתניהו יעבור את ההליך במעייני הישועה, בבני ברק, בני ברקים רבים התאספו הבוקרליד מעיני הישועה ולא ראו שם תכונה מיוחדת לקראת הטיפול, בהמשך התברר כי נתניהו כלל לא הגיע לבית החולים הבני ברקי, יתכן כי הפרסום נועד "להסוות"את האישפוז שמתקיים בשעות אלו בבית החולים 'שערי צדק' – אגפים שלמים נסגרו, נתניהו מטופל בקומה ה-4 בבית החולים  .

 

יצויין כי במעיני הישועה הודו אתמול כי נתניהו יעבור אצליהם את הטיפול.

ראש הממשלה לא יהיה בהכרה מלאה, בשל כך הממשלה תמנה מחליף. כתוצאה, התבקשו שרי הממשלה להצביע בהצבעה טלפונית על מינוי שר הביטחון, משה יעלון שיחליפו.

"מדובר בבדיקה שגרתית, בדיקת גסטרו קולונסקופיה תחת טשטוש למשך כחצי שעה", נמסר בהודעת משרד ראש הממשלה. "לפני כשנתיים עבר ראש הממשלה בדיקה דומה ובה נמצא פוליפ, שהוסר נבדק והתגלה כשפיר. בשל זאת מתבצעת מחר בדיקה נוספת. לראש הממשלה יתלווה רופאו האישי ד״ר צבי ברקוביץ׳". בהודעה אף הובהר כי את מקומו של ראש הממשלה, בזמן הבדיקה, ימלא שר הביטחון יעלון.

לפני כחצי שנה התפרסם כי ראש הממשלה עבר שני הליכים רפואיים בטשטוש בחשאי, זאת מבלי שימונה לו מחליף. על פי הדיווחים, הגיע ראש הממשלה לבית החולים מעייני הישועה לביצוע הבדיקה באמצע הלילה, כשהוא ישוב ברכב מסווה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.