הסולחה: נתניהו הודיע לריבלין: "תומך בך לנשיאות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התקשר היום (ד') ליו"ר הכנסת לשעבר, חבר הכנסת רובי ריבלין, והודיע לו כי הוא תומך בו במירוץ לנשיאות.

דרמה במערכת הפוליטית: סולחה בין נתניהו לריבלין. ראש הממשלה בנימין נתניהו התקשר היום (ד') ליו"ר הכנסת לשעבר, חבר הכנסת רובי ריבלין, והודיע לו כי הוא תומך בו במירוץ לנשיאות.

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עם ח"כ ראובן ריבלין ואמר לו: "עברנו הרבה דברים בחיינו, ימים טובים יותר וימים טובים פחות ואני מקווה שנעבור ימים טובים יותר. המתנתי לראות את רשימת המועמדים הסופית וכראש הממשלה וכיו"ר הליכוד אני מביע תמיכה במועמדות שלך".

נתניהו, חשוב לציין, לאורך כך הדרך נמנע מלתמוך ברובי ריבלין לנשיאות וזאת בשל הקצר שהיה בין השניים.

נתניהו שוחח עם ריבלין לאחר ששעה קודם לכן הודיע נפתלי בנט  על תמיכתו בריבלין. "הוא איש רגיש, איש שיודע להתרגש ושיודע לרגש", הסביר בנט בדף הפייסבוק שלו. "כזה צריך להיות הנשיא שלי".

"אומרים שאדם נמדד 'בכוסו בכיסו ובכעסו'", כתב בנט. "בכוסו – רובי ריבלין מעולם לא היה שיכור כוח. גם כשנשא בתפקידים רמי מעלה דאג דווקא למיעוט ולחלש. בכיסו – צניעותו שובת לב, והנכונות שלו לעבודה אפורה בכנסת גם כשירד מכיסא השר ויושב ראש הכנסת עוררה בי הערכה גדולה. ובכעסו – גם כשהפסיד בפעם הקודמת בבחירות לנשיאות, נהג באצילות ובממלכתיות. זה לא קל לאף אחד להפסיד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.