הסטייליסטית גילי לוינשטיין מספקת הצצה לארון

גילי לוינשטין, יועצת עסקית בתחום הלייף סטייל, פתחה בפנינו את ארון הבגדים שלה. עם אומץ והפתעות שלא לכל אישה יש. שווה ללמוד ולקבל השראה, וכמובן טיפ לסיום

סטייליסטיות תמיד משכו את עיני, בבחירה של הבגדים,  בצבעים, בנעלים ואפילו בטקסטורות של הבדים. כשיש לך את זה אתה יכול לעוף.

הסקרנות הובילה אותי להציץ לארון הבגדים שלהן ולראות איך הן מסדרות את הבגדים? לפי צבעים, סוגי בדים, מה הבחירות שלהן? האם הארון מבולגן או מסודר, ואיך עובדים אצליהן החיבורים של הצבעים והגזרות.

גילי לוינשטין פתחה בפנינו את ארון הבגדים שלה. עם אומץ והפתעות שלא לכל אישה יש.

שווה ללמוד ולקבל השראה וכמובן טיפ לסיום.

גילי לוינשטיין, בת 30 נשואה + 4 ילדים. מתגוררת בבני ברק.

יועצת עסקית בתחום הלייף סטייל, סטייליסטית ועורכת את DOSSITgirl.com

מהו הצבע המועדף עליך בארון הבגדים ?

כל עונה מביאה איתה את הגוונים שלה, לא בהכרח בהתאם לטרנדים אלא בצורה פלאית האינטואיציות שלי עושות בחירות של קנית פריטים במקומות שונים, אך בסופו של דבר נוצר מגוון פריטים שעובדים טוב אחד עם השני. אם קניתי פריט בגיחה לחו״ל עוד לפני שהחלה העונה ושמתי אותו בצד , כשאני אבוא להוציא אותו אני אמצא בארון שלי נעליים באותו גוון. כשרכשתי את הנעליים לא זכרתי שיש לי תיק תואם אך האינטונציה שלי משכה אותי לאותו זוג הנעליים.

הצצה לארון הבגדים של גילי לוינשטיין

האם הארון שלך מסודר בדרך כלל ?

רוב רובו של הארון שלי הוא תליה, קודם כל כי רוב הבגדים שלי הם בגדים כמו שמלות, חצאיות וחולצות מכופתרות וכדומה לזה, סוג של בגדים שצריך לתת להם את הכבוד שלהם בצורה פרונטלית. גם כדי לעשות את השילובים הטובים ביותר ביניהם, וגם פרקטית הם צריכים להיות בתליה כדי לא להתקמט.

האם ישנו פריט שמוגדר כ"חשוב" בארון שלך?

בסיסים שלא רואים, פאשניסטה אמיתית לא פוחדת לשים שכבה גם מתחת לשמלה מושלמת מבחינת אורכים, אך כדי שהשמלה תעמוד טוב או לא תדבק עם חשמל סטטי שמים תחתית מתחת או טופ מבד נצמד, לדעת לשים גופיה מתחת אם צריך כדי ליצור מראה מחמיא.

מה הפריט הכי יקר בארון שלך ? ועד כמה הוא שימושי ?

כמו כולן הפריטים הכי יקרים אצלנו בארון הם אלו שנרכשו לרגל חתונות של הקרובים אלינו. נלבשים פעם אחת ואז תולים בארון במשך שנים כי שילמנו כל כך הרבה וחבל לזרוק. השמלה מהחתונה של אחי עמדה לי במשך שנים בתוך שקיות זבל מעל הארון בחדר הילדים עד שבפסח האחרון התייאשתי ותרמתי אותה, למרות שלא חושבת שתהיה משהי שתלך איתה בגלל צבעה וסגנונה.

האם את מסדרת את הארון בתחילת כל עונה?

לפחות פעמיים בשנה אני מפנה את כל הארון ומסדרת אותו לקראת העונה הבאה, לא משהו דרסטי מכיוון שאצלי הבגדים הם די מדולרים הולכת עם רוב הפריטים כל השנה. בחורף מוסיפה לשמלה דקה ז'קט ומגף.

גילטי פלז'ר – נעליים?!

 

האם יש פריט שאת כבר לא לובשת, אבל קשה לך להיפרד ממנו?

אין פריטים שאני לא לובשת כמו שאין אצלי מצב להחזיר או להחליף פריט שרכשתי. אני מאד בטוחה בבחירות -קניות שלי, אבל מה שקשה לי לתת הוא כל מיני פריטים מלפני שנים שלמרות גילם הם קלאסים ולכן טובים גם היום, כמו חצאית ג׳ינס של טומי הילפינגר מגיל 17, או חולצה לבנה מכופתרת קלאסית של זארה שהיתה חולצת ראש חודש בתיכון.

מה הגילטי פלז'ר שלך, נעלים או תיקים?

שאלה קשה ממש, אני חושבת שתיקים, אין לי המון כמו נעליים אך מדי עונה אני מתחדשת בתיק אחד טוב שמלווה אותי.

איזה בגד ראית בחלון ראווה ולא תוכלי לעמוד בפניו?

בגד וואו ! ברגע שאני רואה בגד מעניין במחיר טוב קשה לי להשאיר אותו.

כפכפים \ טרנד העונה

המיתוס על שמלה שחורה חובה בארון?

לא חובה בכלל. באופנה אין חוקים וחובות, הדבר היחיד הוא לזרום ולאהוב את הבחירות שלך כי הם עושות לך טוב.

במשפט אחד – מהי אופנה בשבילך?

אופנה היא אומנות, וככה אני מתיחסת לבגדים כיצירות.

מה תרצי להעביר לנשים שאוהבות אופנה על ארון הבגדים שלהן?

תרעננו את הארון לעיתים קרובות. אתם תופתעו איך אתן עושות קניות בתוך הארון שלכן.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא לגילי יש בגדים- לבגדים יש את גילי...

    לא לגילי יש בגדים-לבגדים יש את גילי…

    מ |
    הגב