הסטייליסטית ציפי וייס מאפשרת הצצה לארון

ציפי וייס 23 סטייליסטית ובלוגרית אופנה, מאפשרת לכן הצצה לארון הבגדים שלה ומספרת על הפריט ההכרחי ביותר ולמה היא חושבת שאופנה היא אומנות

קצת עליך ?

ציפי וייס 23 סטייליסטית ובלוגרית לאופנה צנועה.

בבלוג שלי אני כותבת על אופנה בהשראת פרשת השבוע. מידי פוסט אני מופתעת לגלות עד כמה במקורות ניתן למצוא לגיטימציה לאופנה וביגוד אצל נשים.

אני עוסקת בסטיילינג לנשים, מעבירה הרצאות סטיילינג באולפנות ובת מצוות ונותנת שירותי VIP לנשים עסוקות שרוצות שהבגדים יגיעו אליהן עד הבית.

את בלוג האופנה הראשון שלי פתחתי בסוף שנת 2012 מיד עם סיום לימודי התיכון ומאז הוא גדל ומתפתח, בקרוב הוא הולך להשתדרג כך שלכולן יהיה הכי קל ונוח לדפדף בו מהסמרטפון.

הצבע האהוב עליך בארון? ולמה דווקא?

הצבע האהוב עלי הוא דפנטלי ירוק זית, אני אוהבת אותו כנראה כי הוא תואם את גוון העיניים שלי. ירוק זית הולך טוב עם כל צבע והוא מתאים לכל אחת מהעונות.

הצצה לארון

הארון שלך מסודר?

הארון שלי מסודר תמיד אבל ממש לא מקופל פלס. אני לא מאמינה בלהשקיע הרבה אנרגיה בקיפול חולצה שממילא תתפרק בקלות ימים או אפילו שעות אחרי. בגד מקומו עלי (הארון הוא רק תחנת ביניים).

הארון הוא "תחנת ביניים"

הפריט הכי חשוב בארון ?

הכי חשוב בעיני זה הכי שימושי ולכן אני אבחר בחצאית מותן גבוהה שיש לי כבר ארבע שנים ובמבחר צבעים, אני "חורשת" עליה בכל ימות השנה!

בגד הכי יקר שקנית? שימושי?

אני מאמינה בלקנות הרבה ובזול. בתקופה שבה טרנד מחזיק מעמד בקושי שתי עונות אין טעם להשקיע כל כך הרבה כסף בבגדים. מצד שני תיקים ונעלים יכולים להחזיק אצלי המון שנים ולכן הפריט הכי יקר בארון שלי הוא תיק.

הפריט הכי יקר – תיק

הארון מסודר לפי עונות?

כן! ארבע פעמים בשנה אני מסדרת את הארון, כך שבעונות המעבר הארון שלי מכיל גם חורף וגם קיץ.

באיזה תדירות את מפנה מקום בארון?

מזאת אומרת מפנה? אני לא מפנה אף פעם, אני מאלה שמפנות רק כשכבר באמת אין ברירה והארון שלי, של אחותי ושל אמא שלי מפוצצים בבגדים שלי.

מפנה ? למה לפנות בכלל ?

פריט שלא לבשת ועדיין שומרת ?

אין לי פריט שלא נלבש מהסיבה הפשוטה שאני לא מתאפקת ולובשת במהרה פריט חדש שאני רוכשת, אבל כן יש לי שמלה שאני מאוד אוהבת ועלתה לי יקר אצל מעצבת ולבשתי אותה בסך הכל פעם אחת כי אחרי הכביסה היא התכווצה לי וכבר קצרה לי מידי. כן, קשה לי למסור אותה.

גילטי פלז'ר, נעלים או תיקים?

אני תמיד אומרת שנשים מתחלקות לשתיים, אלה שמכורות לנעלים ואלה שמכורות לתיקים. מי שמכירה אותי טוב יודעת שאני מאלו שנופלות לתיקים. גם כשאני נכנסת לחנות נעלים העיניים שלי אוטומטי ימשכו קודם כל לתיקים. לגבי מספר? יש לי לפחות שלושים תיקים בשימוש יומיומי (אני מחליפה תיק כל יום).

"נעליים קונים מהר"

משהו שראית בחלון ראווה ולא תוכלי לוותר?

אם אני לא יעמוד בפני פריט אופנה זה כנראה יהיה תיק . כבר קרה לי שנכנסתי לחנות בגדים ותפס אותי תיק. מה שעשיתי זה שניגשתי יש למוכרת בקופה ואמרתי לה "תעשי לי חשבון מהר לפני שאראה את המחיר ואתחרט" (אחר כך ראיתי תמחיר התעלפתי אבל לא התחרטתי).

שמלה שחורה בארון הכרחית?

בארור! וקשה לי לחשוב על אישה שתגיד לך שלא.

במשפט אחד, אופנה היא?

אומנות לבישה

המלצה לארון אצל נשים שאוהבות אופנה?

ארון הבגדים שלך חייב להיות נוח עבורך ולכן עזבי את כל התמונות היפות מהאינסטגרם ותסדרי אותו כך שיהיה לך יעיל ולאו דווקא פוטוגני. בהצלחה!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.