הסיבה לפקק: ריצת בוקר של השוטרים (וידאו)

תושב העיר כרמיאל כבר לא היה מסוגל לשתוק: הוא זעם על כך ששוטרי העיר חוסמים את הכביש המוביל לאזור התעשייה וגורמים לטענתו לפקקים מדי בוקר, כדי לקיים אימון ריצה במקום.צפו בסרטון

סרטון שפירסם הבוקר (שני) ניר לוי, תושב כרמיאל, חושף מה באמת עושים שוטרים במשטרת ישראל.

רכב משטרתי חוסם את כביש הגישה לאזור התעשייה בכרמיאל, הסיבה? אימון ריצה שמקיימים השוטרים במקום.

לתושב נמאס בכך שהשמירה על הכושר הגופני של השוטרים נעשית על חשבון זמנו, צילם את הפקק שיצרה הניידת ופירסם את התיעוד בפוסט זועם שתוך שעות זכה למאות שיתופים.

צפו בסרטון באדיבות רשת

 

בסרטון ניתן לצפות ברכב המשטרתי חוסם את הכביש ויוצר חסימה של התנועה. הצלם מתרעם על כך שעליו לאחר לעבודה מדי בוקר, לטענתו. "אי אפשר ככה", קרא הצלם. "זה כבר כל בוקר ככה. אי אפשר להגיע לעבודה. הכל חסום. אזור תעשייה שלם סגור בגלל ששוטרי ישראל רוצים לרוץ בבוקר ואנחנו צריכים לאחר לעבודה. שיא החוצפה".

"החסימה הזאת קורית פעמיים בשבוע, על בסיס קבוע, משבע וחצי עד שמונה וחצי בבוקר, ואלו השעות העמוסות ביותר", אמר לחדשות 2 Online לוי, העובד כמנהל באחד ממפעלי אזור התעשייה בעיר. "החסימה יוצרת פקק של 50 מכוניות. ניגשתי לשוטר ושאלתי אותו למה דווקא פה הם מתעמלים כשיש מגרשים, אז השוטר ענה לי 'אני שוטר ואני יכול לעשות מה שאני רוצה, תשב באוטו ותחכה'. באותו רגע החלטתי לצלם את הסרטון".

ממשטרת מחוז צפון של המשטרה נמסר בתגובה: "מפקד המחוז רואה בחומרה את המקרה. בתום בירור שערך, הורה לאלתר למצוא מקום חלופי לקיום פעילות שכזו וזאת כחלק מהפקת הלקחים מהמקרה עליו אנו מצרים".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.