בית המשפט בגרמניה הורה לשחרר את נשות גור ממעצר

בית המשפט בברלין הורה לשחרר את העצורות החרדיות שנחשדו בגניבה ונעצרו ביום שלישי שעבר. בבית המשפט הוצגו ראיות חותכות לחפותן של השתיים

שוחררו הבנות מגרמניה: בית המשפט בברלין הורה לשחרר את העצורות החרדיות, חסידות גור תושבות בני ברק שנחשדו בגניבה ונעצרו ביום שלישי שעבר. בבית המשפט הוצגו ראיות חותכות לחפותן של השתיים. את השתיים ליוו רבה של ברלין יהודה טייכטל והרב שמואל סגל, חברי איגוד הרבנים בגרמניה

רב הקהילה היהודית בברלין הגאון הרב יהודה טייכטל ושליח חב״ד בעיר הרב שמואל סגל, הגיבו בתום הדיון ואמרו: ״העצורות ובני המשפחה הודו לנו נרגשות על המאמצים הרבים, אבל אמרנו להם שאת התודה הם צריכים לומר לרבי מליובאוויטש שאנחנו שלוחיו. הוא ציווה עלינו לעזור לכל יהודי ובכל מצב, ואנחנו רק חיילים שמבצעים את המוטל עלינו.

״תפקידנו לעזור לכל יהודי, ברוחניות כמו גם בגשמיות וכך גם עשינו הפעם. יש לנו מחר אירוע ענק של הדלקת נר חנוכה, מה שדורש עמל רב, אבל שמנו הכל בצד בכדי לסייע לשתי העצורות היהודיות״.

הרב טייכטל והרב סגל התגייסו בשבוע האחרון באופן מעורר התפעלות, בכדי לסייע לעצורות. הם הפעילו את השפעתם הרבה בכדי שיוחזרו להן הפאות, שיקבלו אוכל כשר וספרי קודש ולצד זה סייעו בצד המשפטי. ביום שישי אף נפגש הרב טייכטל עם שר המשפטים של ברלין בכדי שיסייע לעצורות, מה שאכן קרה לאחר המפגש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.