הסינגל החדש של יונתן רזאל (וידאו)

אהרן רזאל משיק סינגל ראשון לקראת אלבום חדש של הזמר והיוצר המוערך יונתן רזאל, שמגיע 5 שנים אחרי הצלחת ענק של אלבומו האחרון "בין הצלילים" {נווה תלאות }

"נווה תלאות" אהרן רזאל משיק סינגל ראשון לקראת אלבום חדש של הזמר והיוצר המוערך יונתן רזאל, שמגיע 5 שנים אחרי הצלחת ענק של אלבומו האחרון "בין הצלילים" שהגיע למעמד של אלבום פלטינה וכלל את הלהיטים: "קטנתי", "הגעגוע" ," בין הצלילים", "אשירה", ולאחר זכייתו בפרס שיר השנה מטעם אקו"מ (שנת 2013) ובפרס עידוד היצירה.

 

האלבום החדש שייצא בחודשים הקרובים יכלול כ  12 שירים את כולם כתב הלחין ועיבד יונתן בעצמו. על השיר החדש מספר יונתן: "אני זוכר את הרגע בו נולד השיר הזה, בסלון ביתינו בירושלים אחרי שיחת נפש …הציעו לי  להסתכל על העולם אחרת. העולם כנווה תלאות. להסתכל על העולם מזווית של מסע, מסע של עליות וירידות אשר בסופו שמחת לב… לא להיות בציפייה מתמדת לשלווה ורוגע, ואז להתאכזב כל הזמן , אלא לחילופין…, להיות מוכן להתמודדות להבין שכל הניסיונות והמכשולים נועדו להביא אותך בסוף למקום גבוהה יותר, ומתוק יותר, ואז תוך כדי שניגנתי את זה לעצמי-חשבתי עלינו, על מצבינו לפעמים – ויצאה לי צעקה : "השקיפה ממעון קדשך  " …..וברך …וברך ….."

 

יונתן רזאל , אב לשישה ילדים מחלק את יומו בין לימוד תורה לבין כתיבה ויצירה מוסיקלית, הוא נולד בניו יורק ועלה לישראל בגיל צעיר .כבר מילדותו למד מוזיקה קלאסית, למד לנגן בפסנתר ובצ'לו.  בשנת 2007 הוציא את אלבום הבכורה "סך הכל" (עליו עבד עם אביתר בנאי, אלבום שהגיע למעמד של אלבום זהב), בשנת 2008 ביצע יחד עם יעקב שוואקי את השיר "והיא שעמדה" שהפך ללהיט ענק ונבחר לשיר העשור בעולם היהודי כולל תפוצות חו"ל, ופילח את דרכו אל המיינסטרים הישראלי. ב 2012 יצא האלבום "בין הצלילים" וכבש את תחנות הרדיו והפלייליסטים, ואת לב הקהל הדתי והחילוני בישראל. בשנים האחרונות הוא מופיע ללא הפסקה בארץ ובחו"ל ואסף בקפידה חומרים לאלבום החדש והמסקרן.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.