הסיפורים הקטנים של השבוע • בקליינע

הסיפורים הקטנים של השבוע במדור הפפארצ'י של אתר קוקר • פינת הממריאים • כוכב פאודה עם הסוכן החרדי • מה חיפש ליפמן בספרא? השידוך של העסקן עם חבר המועצת • הדובר המאורס בסלפי עם חיים לנג

בשעה שממשלת הבקליינע מושבעת ברוב דרמות, ועיתונאי הטוויטר מטיילים להנאתם בועידת יח"צני אירופה, בקליינע כיתת את רגליו בין האולמות בכדי להספיק לאחל מזל טוב לרבע מהברנז'ה שצופה בשעת כתיבת השורות בערוץ הכנסת, החלק השני של הברנז'ה הסתוב כאחוז אמוק מאחורי סיוון רהב מאיר ואודי סגל במזנון הכנסת

כחל ליצ.

בצל הביביי בום התבשרנו על בייבי- בי בקרב חלקים מאנ"ש, או כפי שהטעים כבר אחד מן המשלחים, "כשאתה מאבד משהו סימן שהקב"ה מכין לך משהו יותר טוב".

אם לא די בכך, התבשרנו על פרידה מכוערת בצמרת המוזיקה הדתית שמעוררת סערה בקרב העדה התימנית. זה נגמר במיליוני שקלים והרבה דמעות.

פרידמן שבועות

ועידת רבני אירופה הזמינו לצרפת מספר עיתונאים חרדים: בהם אבי מימרן, שלמה קוק, שימען (המצייץ) בריטקופף, חיים אילוז, וזקן השבט, יצחק נחשוני ,לאחר שתמו ימי הרעב החברים הרשו לעצמם לפרוס כנפיים ולעוף לבירה האנטישימית. באותו טולוז נצפה עורך יתד נאמן ישראל פרדימן בשיחה עם ראש ממשלת צרפת.

תמו שבועות

משיחות שבקליינע ערך עם קולגות הם נשמעו מצוברחים שלא הוזמנו (ויש רבים כאלו) ועוד נשארו לעבוד עם הממשלה הצרה שעות נוספות בכדי למלא את החלל..ועל כך נאמר: צרת רבים.

 שבועות קוק

ואם כבר בוועידת רבני אירופה, בקליינע מתרפק על הימים בהם עבד בקו שדרכו כתבו בכירי העיתונות החרדית, אממה, בקליינע נזכר  בעסקן שנזהר לתזז בריקודי 'המה יפית' לפני פריצי אירופה …

 וירח טוקר הרשה לעצמו לנוח מעט מהעשייה הרבה לפני ההתבצרות בכנסת. ירח המריא לאיטליה  פגש ברומאי שרקד וקיפץ לפניו ודרש לא פחות ממאה יורו תמורת צילום משותף. ירח תירגם את זה לטור בידיעות.
ואילו שדר רדיו גלי ישראל יוסי בן עטר, נסע לחופשה ביוון – ברודוס, אולי הוא יצליח להוציא להציל את יוון מקריסה כלכלית.
 בן עטר שבועות
 ואילו בעיר האברכים חגגו את שמחתו של ראש העיר. נכדת הגרב"מ אזרחי ראש ישיבת עטרת ישראל התארסה עם בנו של ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן מבחירי ישיבת חברון. בשער המלך כבר הריחו תכונה מיוחדת לרגל המאורע. גוטרמן עצמו התקשה לשדר עסקים כרגיל. בסביבתו של חובש הספודיק מקווים כי השידך עם ר' ברוך יחזק את מעמדו של גוטרמן במועצת.
 אזרחי שבועות

ואם כבר -הכתב לענייני תדהמה והלם, עבד שעות נוספות השבוע וסינן טלפונים. טוב, בקליינע חייב לעצור.

ומגוטרמן למקלב: בקליינע היה הראשון לצייץ בטוויטר על שמחת האירוסין של יעקב מורגנבסר, העוזר המיתולגי של אורי מקלב. תזכורת לשוכחים: בערב הבחירות הציעו בסטאמר שלא יעבוד תמורת עשרות אלפי שקלים, אך מורגנבסר הצליח להוציא בתושייה רבה לקבל ברכה לזיווג מהגראי"ל, וכך, בתוך חודשים הוא קיבל צילצול טלפון מהשדכן שהציע לו את גברת איינהרון מאופקים שתכנס אחר כבוד בשערי הברנז'ה. מזכיר ועדת הרבנים לענייני תקשורת חיים לנג –  נעמד לתמונה עם מורגנבסר המאורס.
 מזכיר

ולחדשות מספרא: סגן ראש עיריית ירושלים צביקה כהן נצפה ממתיק סוד עם ברקת. היינו רוצים להיות זבוב על הקיר.

כהן שבועות

פוזל לספרא? הח"כ לשעבר דב ליפמן, הגיע לביקור בספרא, שם הוא כבר הפך לאזרח אלמוני מן המניין,לולא אחד העוזרים שתיעד לנו את ידיד הכלבים – לא בטוח שיאוזכר .
ליפמן שבועות
 ועוד מספרא, שרגא ניימן, יצא לשאוף אוויר מזוהם על המזח בחיפה.
שרגא ניימן
 סוכן הניצבים יוסי הופמן, נפגש עם יוסי רז, כוכב פאודה שסיפר לו "איך הוא כמעט הרג את אבו אחמד".
פאודה
הצלם דובי קורן, קפץ בשישי לקנות חלות במאפיית הצבי ומצא מלוכה, ציפקה לבני (ההיא מהרוטציה) פוזלת לעבר הקול החרדי והעמיסה שני שקיות עמוסות בחלות חמות באמתחתה.
לבני שבועות
אוישית הביצה הדתית הירושלמית, רז קיל שב לכתוב את המדור הפופולרי 'ברנזה' בעלון הדתי מצב הרוח, לאחר כמה חודשים של הפסקה.

עורך המשנה של רשת קו עיתונות, ניצן קידר פרש לטובת תפקיד כתב המדיני של ערוץ 7 והעיתון בשבע וזאת במקביל לתפקידו כמנהל מחלקת החדשות ברדיו קול ברמה. בהצלחה.

עוד קול ברמה, ישראל בלאק מונה למנהל התוכניות.

חיים הופמן לשעבר עורך מנחם טוקר ברדיו קול חי מונה לעורך מוטי לביא ברדיו קול ברמה.

בניגוד לשמועות ידידה מאיר אינו עוזב את קול חי, הפגישות עם אריאל דרעי וטוקר נועדו לצורכי עסקים.

פחות משבוע לאחר שאיש היחצ קובי סלע חיתן את בתו, אמש ביום רביעי אירס את בנו מאיר.

וברכת מזל טוב למשה פרוש, מנכל עיתון המבשר, להולדת הבן.

ולשמחת ממלכת בעלזא. המודיע התעלם, המבשר דיווח, ואילו יתד נאמן דווח גם על הנסיכה של קייט, ועל הנסיך בבעלזא שקיבל לגיטמציה גם ממרן הגראי"ל שטיינמן שהטריח את עצמו ובא לגבעת -רוקח. נאמן הבית, קובי רוזנשטיין, הצטלם לסלפי בבית המדרש של החסידות.
קובי שבועות

ביציאה מדינר לטובת ארגון בוני עולם הח"כים (השרים) ליצמן ושקד סוגרים דילים לקראת שיתופי פעולה עתידיים בקואליציה הקרוב. העוזר בבצ'יק נצפה כשהוא משוחח עם שרת המשפטים המיועדת.

שבועות שקד

ומזל טוב לאיש הרבנים של תנועת שס יהודה חזן לרגל שמחת הווארט, באו לברך סגן ר"ע אלעד צוריאל קריספל סגן ר"ע ביתר יהודה עובידי חבר מועצת העיר י-ם נחמיאל סבן, יעקב סיני, צלם הבית יעקב כהן, ועוד.

חזן 2

הפרלמנטר אבי שיף, השיל 7 קילו ממשקלו, בסיוע דייאטת החסה שמסמנת על מודעת אירוסין בהפלס. כתבים,הכינו מקום בלוח השנה.

העיתונאית לימור שטרן, עורכת מדור דעות ומדור משפחה של אתר קוקר, חגגה השבוע 18 שנים לנישואין.

ומוטי סגל כתב חצרות הקודש של קוקר עלה למעונו של הגראי"ל להתברך מפיו. אחרי מורגנבסר לסגל נפתח התיאבון.

הבדרן החרדי אבא טורצקי, נכנס לבית הגראי"ל לקראת הבר מצווה לבנו.

טורצקי שבועות

הכוכב הבלתי מעורער של "ארץ נהדרת" השתתף בבר מצווה לבנו של סגן ראש עיריית אלעד פיני גרוס.

חזן גרוס שבועות

 וקצת טעימה ממירון: מוישי גולדשטיין,התמקם בהר מירון  ורגע לפני שהוא ממקם מצלמות הוא נעמד לתמונה על רכס ההר.

מושי שבועות

וצלם אחר התרוצץ אחר העדשה שנעלמה לו בהר מירון, 'אנשים טובים באמצע הדרך' פתחו בחיפושים נרחבים אחר העדשה שנאמדת בסך אלפי שקלים שלבסוף לא אותרה.

ויש מי שצחק כל הדרך למירון ועלה עם רכב עד לשיפולי הר מירון, שרוליק ורטהיימר, נהגו של פרוש הוא אחד מהם וגם לקינוח הוא הצטלם עם בכירי המשטרה.

פו

בדרך לציוץ, פגשנו את אריה ארליך וראש העיר ביתר, השניים גזזו שיער לילד חאלקה.

ארליך שבועות

חונא דייטש ערק? האיש ושלומי אמונים נצפה עם יו"ר אגודת ישראל, יעקב ליצמן.

חונה שבועות
 הג'ינג'י אלי שלזינגר, הסתודד עם הדובר לענייני גרברצ'יק במירון.

מירון שבועות

 יעקב אשר לא הולך לבלות בפארק הלאומי, השבוע הוא הספיק להשתתף בישיבת הסיעה של דגל התורה, לעלות לשידור בתחנות הרדיו החרדיות, ולקינוח התברך אצל חבר המועצת הגר"ד יפה בחתונת איצ'ה רייך.

אשר שבועות

ובחתונות של איצ'ה רייך השתתפו:  צמרת דגל התורה, דוד שפירא, יהודה ווצלר ואיסר שוב.

דודו שבועות

מנהיג תנועת יח"ד העם איתנו אלי ישי חגג ברית לנכדו  שנקרא על שמו – הנגידים שהוזמנו לאירוע דאגו לכסות לו 3 מליון חובות מהבור התקציבי של יחד.

 אלי והנכד 4
יש לו זמן: איש התקשורת חיים קליגר, אצל רבו האדמו"ר מסערט ויז'ניץ.
קל
 עם פתיחת עונת האירועים, הזמר אבי מילר לצידו של הקלידן בני לאופר, באירוע ענקי בשכונת בית וגן שבירושלים, השניים הקפיצו את ההמונים, ויש גם סלפי.
מיל
ולסיום: אמש התקיים בהיכל התרבות בת״א קונצרט מיוחד במינו. ההיכל שכבר ידע מופעים רבים מספור, לבש חג לכבוד האירוע המיוחד: קונצרט הצדעה לגדול מלחיני הדור – יוסי גרין.

שבת שלום, ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: [email protected] – סודיות מובטחת

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.