הסיפורים הקטנים של השבוע • בקליינע

השבוע בבקליינע קוקר: מיהו העיתונאי החרדי שהוזמן לאודישן בבית האח הגדול? היכן נעלמה הסיינה של קובי רוזנשטיין ? הנושים צבאו על ביתו של הפוליטיקאי • האורח המפוקפק של הזמר החסידי • ועל הבייבי בום של הברנז'ה

יחד עם כל המוני בית ישראל והברנז'ה, הרים בקליינע כוסית לרגל חגיגות הרטרו. שהושג עם חתימת ההסכם הקואליציוני.

משכן הכנסת המה בכתבים פוליטיים חרדים מחויכים משל היו מנהלי מוסדות שהתבשרו על סגירת ההסכם, לחדר המו"מ נכנסו המחותנים :נתניהו עם גפני ופרוש טרם חתימת המו"מ.

עצמאות גפ

עוד קודם ,חגגו את יום ההולדת ה-63 של משה גפני בעוגת קצפת ובשירת "היום היום הולדת", מסיבת יום ההולדת הפכה עד מהרה להצגה לתקשורת, בכיכובם של אלקין וגפני, סוף דבר, גפני וכולנו באו על שכרם.

בי

ואם כבר גפני, העוזר, שלומי פולק, חשף ל'דה מרקר' על כך שהוא לומד משפטים באונו. הסטודנטים שם כבר מדסקסים על כך שפולק צפוי בבוא הים להתמנות ליועץ המשפטי של "דגל התורה".

במקווה נייעס המקומי כבר התלוצצו שהראשונים להנות מפירות המו"מ המייגע הם: מנהלי המוסדות מדושני העונג שכבר סרו השבוע לאולמות התצוגה במרכז לבחור את רכבי הסיינה הנוצצים.

איפה הסיינה?

ואם בסיינה עסקנין, השבוע פגשנו את אחד מראש המוסדות, קובי רוזנשטיין, כשבכיסו מעטפה עמוסה במזומנים על מפתן פתח בנק פאג"י בברכפלד, קובי חייך וצעד משם לעבר רכב הפורד 2002. לאן נעלמה הסיינה? "אל דאגה", מרגיע נאמן ביתו, "הסיינה שוהה באחד המוסכים באיזור מודיעין" .

קובי רוזנשטין

ומי שמצוי הרחק מהחגיגות, הוא אחד מהפוליטיקאים הבכירים בישראל שנקלע למשבר כלכלי (לא תוציאו מבקליינע אפילו  בעינויים) בשל חובות עתק, הנ"ל נזקק לסיוע רב בשל מיליוני השקלים שרבצו על שכמו, אך לא איש כמו הנ"ל שיותר על נכסי הנדל"ן שברשותו (כמו שנאמר: בכל ביתי נאמן הוא), חבריו כבר החליטו להירתם ולפתוח קרן עם הוראות קבע שתסייע לו ולמשפחתו יחד, בשבוע הבא הוא כבר מתכונן לצאת לסדרת ראיונות בתקשורת.

ואילו יריבו של הנ"ל, אריה דרעי, יזם מספר משברים פוליטיים ונתק כביכול אלא שבפועל ציפור (שעירה) לחשה לנו על פגישה שנערכה בבלפור תחת עינה הפקוחות של הרבנית הקלפטע…

ובין פגישה לפגישה קפץ דרעי לניחום אבלים אצל הגר"א כהנמן, דרעי שלמד פרק בהלכות שונאים ומחבלים.

דרעי עצמאות

פינת הטוויטר: החברות הנפלאה בין יעקב ריבלין לבין יוסי אליטוב נחשפה לעין כל כאשר שני הקולגות החלו להצליף איש ברעהו מעל גבי רשת הטוויטר, נחסוך מכם את המראות הקשים, רק תרשמו לפניכם שנרשם עלייה משמעותית בתורות בבתי החולים הפרטים לקיצורי קיבה.

ברכת מזל"ט למנכ"ל עיריית מודיעין עילית, יאיר קירשבוים, לרגל אירוסי הבן, הבולדוזר של מודיעין עילית צפוי לטוס לצרפת לרגל אירוסי בנו שלומד באחת הישיבות  בפריז, עם בנין הבית בפריז, נחרבה הלשכה המיתלוגית במודיעין עילית לאחר שהמנהל האזרחי פירק לגורמים את מתחם הביטחון של העירייה.  בקליינע משגר ברכת תנחומים לשוקי והחברים.

20150426023904 (1)

ולחגיגות העצמאות: בקליינע חגג את יום העצמאות בחיק המשפחה, בתחילה יצאנו לנמל תל אביב לצפות במטס, אלא שעד מהרה הרוחות החזקות הטיסו אותנו לעבר חניון הרידינג בנמל ת"א.

היח"צן של המדינה רני רהב, היה הסלפי הכי מבוקש בהדלקת המשואות והצטלם לסלפי עם היח"צן יוסי רזנבוים.

יוסי רזנבוים עצמאות

‏ ויש כתבים שחגגו את יום העצמאות… ארי גלהר‏, ‏‏שמואל בן עטר‏, ‏‎ו‏אבי שיף ובן עטר מגלי ישראל פתחו שולחן לרגל החג‏‏.‏

עצמאות עטר

ואילו כתבים רבים צבאו על ביתו של דובר העדה החרדית, יואליש קרויס, לרגל יום העצמאות.

הולצמן עצמאות

בייבי בום: תופעת הבייבי בום לא פסחה על המגזר החרדי- דתי. הכתב הפוליטי של ערוץ 2 עמית סגל (ראשון לצייץ) בישר עם צאת שלושה כוכבים באמצעות הטוויטר (איך לא) על הולדת הבן, מי שהחליפו היה אודי סגל שניצל את הרגעים לנגח את הציבור החרדי מעל המרקעים.

וברכת בייבי בום לאיש החביב, אבי יוספי, לרגל הולדת הבן, (שנולד איך לא, 'בהדסה עין כרם'), יוספי חגג אמש (ד') את שמחת הברית לבנו באולמי בית ישראל בירושלים, השתתפו: קלרמן , פינדרוס ראוכברגר, ועוד עיתונאים רבים. איש היח"צ פינק את החברים ביין, ויקרא שמו בישראל: אמיתי. יעקב כהן תיעד.

גיל יוספי רמן יוספי

מזל טוב גם לאשת השיווק, ציפי רטוולוי, מ'יתד נאמן' שחגגה יובל וקיבלה כתשורה עוגת יום הולדת מהחברים ביתד, הרמז על האישיות, בתמונה המצורפת.

צפי

ברכת מזל טוב ליוני פוזן מנכ"ל רשת הספרים פלדהיים לרגל נישואי הבת, ולשואלים, איך יתכן שהחתונה נערכה בספירת העומר? כנראה לשבקהילה יש הצתה מאוחרת.

צפי 2

מזל טוב לחבר מועצת העיר ביתר, מנחם זיידה, לרגל  שמחת הבר מצווה שנחגגה ברוב חברי אופוזיציה באחת מהאולמות בביתר עילית, (מאיר רובינשטיין יכול היה לנוח לכמה שעות).

ומזל"ט גם לשמוליק קמינקר לרגל יום ההולדת.

ופינת הממריאים: סגן ראש עיירית ירושלים ישראל קלרמן המריא במהלך השבוע לחו"ל לצורך פגישת עסקים.

העיתונאי מני גירא יצא לסידורים בניו יורק, ויעקב מורגנבסר העוזר של מקלב המריא לאירופה לחופשה עם הרעייה, בקליינע יכול להתנחם בכך שבעוד כחודש אף הוא יצטרף למועדון הממריאים .

הכתב החרוץ של 'משפחה' שלומי גיל נסע לחופשה באמסטרדם בהולנד. כבר התרגלנו…

גיל עצמאות

מני קרויס, יצא לחופשה עם החברים באילת, הכייפן של קווי הנייעס –  נפש במלון דן פנורמה וחזר עם כוחות מחודשים.

קרויס עצמאות

לירושלמים יש אטרקצייה חדשה לימי שישי הארוכים של ימות הקיץ, שרגא ניימן ושלומי כהן יצאו בצהרי שישי להתפלל בכותל המערבי, בדרך הם פגשו בחבר העייריה שלמה רוזנשטיין. התפילה לא שבה ריקם…‏

שרגא עצמאות

החורף חזר השבוע, והצלם שלומי כהן יצא ללגום מהבירה, (בצורת מגפיים)!

שלומי עצמאות

ברכות גם ל – ר' חיים סרצ'וק, על היבחרו פה אחד לכהן כציר מטעם ישראל, בוועידת הליכוד העולמית.

ולחדשות מהמוזיקה החסידית: הקלידן יואלי דיקמן נסע לארצות הברית להקלטות קולות עם מקהלת שירה לדיסק הבא של מלך המוזיקה החסידית בכל הזמנים מרדכי בן דוד, יואלי למד חברותא עם המלך..

יואלי עצמאות 2

ואחיו זמר החתונות רולי דיקמן נפגש עם חים שדמי וחברים במפגש רעים ….

רולי

ציפור קטנה לחשה לבקליינע על עורך אתר 'חרדי' שהוזמן לאודישן ב'האח הגדול', מה שבטוח, שלא יהיה משעמם במידה והנ"ל יכנס לבית האח…

ישי לפידות  לא מפסיק להוציא אנרגיות של חסד, במהלך השבוע הוא ביקר במרכז רפואי שיקומי "רעות". "אני רק בורג קטן, המתנדבים מסביבי הם הצדיקים האמיתיים" — ‏כתב ישי.

עצמאות ישי

איש יחסי הציבור אביאל נחום החליט לפרוש מתחום יחסי הציבור, כך הוא סיפר בקול ברמה, עמי מימון שדר הרדיו שלא 'אכל' את המתיחה גילה מאוחר יותר כי נחום פורש רק מתחום יחסי הציבור עם הזמרים הקטנים.

לסיום: הזמר החסידי אבי מילר הוזנק לשירות מילואים בגזרת ג׳נין, כנראה שהפאודה עשתה לו חשק..

מילר עצמאותמילר עצמאות 2

שבת שלום, ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הבחור מחפש את החצי השני כבר לונג טיים.

    יעקב מורגנבסר נסע עם 'רעייתו' ????????' |
    הגב
  2. גם לקובי אריאלי וגם לישי לפידות הציעו להיכנס להאח הגדול V.I.P

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב