הסיפור שמטלטל את מודיעין עילית: נהגים ערבים מטרידים נערות חרדיות • חשיפה

בחודשים האחרונים התגברו תלונות כנגד נהגי חברת קווים , בני מיעוטים שמטרידים נערות חרדיות במהלך הנסיעה ומחוצה לה.- תגובות קווים: המקרים טופלו בחומרה רבה

תלונות רבות הגיעו לידי מערכת 'קוקר' כנגד עובדיה הערבים של חברת קווים. חברת קווים נכנסה בחודשים האחרונים לפעול גם במודיעין עילית לאחר שזכתה במכרז שהפעיל משרד התחבורה במספר אשכולות, ובכך הפכה לחברה השנייה בגודלה.

החברה עצמה מעניקה שירותים יעילים עבור תושבי העיר החרדית השלישית בגדולה, ומאז החליפה את חברת סופר בוס, תושבי העיר מרוצים לרוב מהתנהלות החברה.

אלא שלכל דבר טוב יש גם רע. בחודשים האחרונים התגברו התלונות כנגד נהגי החברה, בני מיעוטים שמטרידים נערות חרדיות במהלך הנסיעה ומחוצה לה.

בחודש האחרון, הגיע תלונה לידי המשטרה על נהג בחברה שהטריד נערה בת טובים, בת למשפחה מיוחסת ומפורסמת בעיר. הסיפור עשה לו כנפיים והגיע לידי משמרת הצניעות בעיר שהעבירו את הסיפור לטיפולו של רב העיר הגר"מ קסלר שליט"א.

רבה של מודיעין עילית החל לבדוק את המקרה לעומק, ושמע את טיעוני חברת קווים שלטענתם הנערה היא זה שיצרה קשר עם הנהג. לדברי חברת קווים, לחברה יש הקלטות שמצדדות בגרסת הנהג לפיו, אין מדובר בהטרדה .

אולם למרות טענות הנהג, החליט הגר"מ קסלר להעביר את הנהג מתפקידו לאלתר.

הטרדות? קווים
הטרדות? קווים

 

בכך לא תמה מסכת העדויות, מספר תושבים בעיר פנו היום ל'קוקר'  וטענו כי באחרונה התגברה תופעת ההטרדות, וכפי שטוען לנו ל, תושב קריית ספר,"התופעה הולכת ומתפשטת, בקריצות בסימונים, ובכל מיני דרכים". לדבריו, " על הרבנים בעיר לפעול במהרה כנגד התופעה".

מחברת 'קווים' נמסר בתגובה: כי לצערנו היו מספר מקרים שנאלצנו לפעול בחומרה, המקרים מטופלים על ידי המשטרה והרווחה. חברת קווים רואה את המקרים בחומרה רבה את המקרים ופועלת בתיאום עם הגורמים הרלוונטים.  

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תמשיכו להעביד ערבים במקום יהודים וזה התוצאה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לצערי לא מחייב שרק הנהג אשם. בת שמתייחסת לכזה דבר אשמה במצב לא פחות…

  אלי |
  הגב
  • סביר מאוד להניח שהנג התחיל והיא המשיכה ..מה לעשות ..יצר הרע .

   בחורות חרדיות (לאפוקי מקולקלים) עדינות וביישניות , ממש לא הטיפוס לפתוח שיחה עם בחור ערבי באוטובוס , מול אנשים

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב