הסיפור שמסעיר את בני ברק: "הילדה קמה על רגליה"

"בגלל הקלף": אברך המתגורר בעיר התורה הופתע לגלות באמצע חתונת בתו כי אחת מבנותיו אינה מצליחה לעמוד על רגליה. ועל הסוף הטוב

סיפור מדהים מסעיר את בני ברק: אברך המתגורר בעיר התורה הופתע לגלות באמצע חתונת בתו כי אחת מבנותיו אינה מצליחה לעמוד על רגליה וזאת בשל בעיות בשיווי משקל. הסיפור עצמו אירע לפני כשבועיים.

אחד מקרובי המשפחה מספר ל'אקטואליק' כי בעיצומה של החתונה הבת "צנחה" לפתע ארצה על רחבת הריקודים, כל הניסיונות לייצבה עלו בתוהו. למחרת החתונה עלתה הבת ביחד עם הוריה לבית חולים ירושלמי ידוע בכדי לבדוק את נסיבות העניין הרפואי, אולם גם שם הרופאים לא הצליחו לאבחן את הבעיה הרפואית.

השמחה במשפחה הפכה מהר מאוד לאבל, ובני המשפחה לא ידעו את נפשם. מכאן לשם, אחד מבני המשפחה לקח את התפילין של אבי הבת לבדיקה אצל אחד ממכוני הסת"ם הידועים בעיר בניסיון למצוא מזור לתעלומה.

כעבור מספר ימים התגלה כי בתפילין של ראש "אין קלף". האב השתומם. למחרת בבוקר הילדה קמה על רגליה כאילו לא אירע דבר. בני המשפחה שבו לבית החולים הירושלמי בכדי לעדכן את הצוות הרפואי על החדשות הטובות, הרופאים ההמומים השתוממו לראות את הילדה עומדת על רגליה.
"
האב הנרגש לא ידע את נפשו מרוב התרגשות, אך מאידך נחרד לגלות כי במשך 20 שנה בירך לבטלה על המצווה החשובה.

ויהי לפלא.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תפילין

    על בדיקת תפילין לא שמעת?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב