הסיקריקים הניחו דגים מעופשים בזופניק – העצרת נדחתה

אלפי חרדים התכנסו ברחבת זופניק בירושלים למחאה שאירגנה העדה החרדית  כנגד גזירת הגיוס.

מוקדם יותר, הגיעו עשרות סקריקים והניחו במחתם זופניק דגים מעופשים שמהם נדף ריח שהתפשט בכל הסביבה.

מארגני העצרת החליטו לדחות את העצרת בכמה שעות בשל התנכלותם של הקיצונים במאה שערים.

בעדה החרדית טוענים כי הסיקרקים מתנכלים להם בשל מלחמתם בגזירת הגיוס והפסקת המלחמה כנגד החפירות בגולבנציץ בבית שמש.

בעדה החרדית הביעו זעזוע רב בשל מעשי הסקריקים, בכיר בעדה החרדית  אומר ל'קוקר': "כי הסיקריקים נלחמים בבני הישיבות,  בשל תאוות הבצע".

צילום: פייסבוק קו החדשות

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מתי התחילו הגזרות הקשות לכלל ישראל…

  למה יש לחרדים כ"כ הרבה צרות כל יום אנחנו רואים משהו אחר לחרדים בארץ?

  תשובה: משום חכמת הגאונים הגדולים של רבני העדה-הבד"ץ ירושלם שליט"א:

  הזמן הגיע לשפר מעשינו, מה שקרה לנו הוא כך…
  רגע אחד, קודם כל תתחילו "לשפר מעשיכם" רבני הבד"ץ, דבר ראשון חובה עליכם להתחיל לחזק את נשי הצנועות, המתלבשות במסירת נפש גדול עם לבוש ה-שאל על בגדיהם, כמנהג ירושלם של לבישת "שאל" מדורי דורות.

  תזכרו שרק בגלל הנשים האלו הלובשות ה"שאל" יתקרב הגאולה שלמה לכולנו, למה אתם לא מחזקים אותם? ידוע בעולם שאתם-הרבני הבד"ץ ושאר העדהניקס מבזים אותם ושונאים אותם בלב ונפש יום יום אתם רודפים אותם, ממש מעשה סדום!!!

  לא שכחנו שלפני שנתיים בשליחותכם הפגינו הבריונים והסיקריקים שלכם, בחוצות ירושלם נגדם, נגד לבוש ה"שאל" ומי דשתקו ליה רבנן, ש"מ דניחה ליה ח"ו.

  רבותי: הלא חיללתם שם שמים ברבים, ומי אז, מיד אחרי ההפגנות כשחיללתם שם שמים ברבים, בשליחותכם של הבריונים הסיקריקים, התחילו כל הצרות וגזירת הגיות וכו' נגד בני הישיבות והכוללים החרדים לדבר ד', "או לאותה בושה" ראו מה שגרמתם לעם ישראל בארצינו הקדושה.

  “אנו בטוחים בעז"ה ויודעים: שרק בזכות הצניעות הנכונה שע"י "נשי השאלים" הצדקניות, הגזירה עבידי דבטלי, ותורה מגנא ומלא, כי לא יטוש ד’ עמו ונחלתו לא יעזוב, והננו לעתיר לבורא כל עולמים שיחון אותנו במהרה בדבר ישועה ורחמים ונזכה להתגלות כבוד ד’ מתוך חסדים גמורים, ולהרמת קרן התורה-הצניעות-והיראה לביאת גואל צדק בקרוב ממ"ש במהרה בימינו, אכי”ר.
  *****************************************************
  עי' מסכת אבות פרק רביעי משנה כב. הוא היה אומר:
  הילודים למות, והמתים להחיות, והחיים לדון, לידע להודיע ולהודע שהוא אל, הוא היוצר, הוא הבורא, הוא המבין, הוא הדין, הוא עד, הוא בעל דין, והוא עתיד לדון. ברוך הוא, שאין לפניו לא עולה, ולא שכחה, ולא משוא פנים, ולא מקח שחד, שהכל שלו. ודע, שהכל לפי החשבון. ואל יבטיחך יצרך שהשאול בית מנוס לך, שעל כרחך אתה נוצר, ועל כרחך אתה נולד, ועל כרחך אתה חי, ועל כרחך אתה מת, ועל כרחך אתה עתיד לתן דין וחשבון לפני מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הבד"ץ שקרנים מוחלטים!!!!!! כל בר נש יודע ש"גזירת הגיוס – בגלל שבריוני וסיקריקי הבד"ץ הפגינו נגד נשי הצנועות המתלבשות כמנהגי ירושלים" הלובשות שאל הקדוש, ולא כמו שהבד"ץ אומרים משום שלוקחים תקציבים ממדינת ישראל.

  שעליהם נאמר: וכל הרשעה כולה כעשן תכלה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב